BAS ERP – новітня система для України

BAS ERP від Групи компаній А4

Представляємо Вам інноваційну, високорозвинену систему erp-класу - "BAS ERP", яка змогла перевершити своїх конкурентів за рівнем гнучкості, спектру вирішуваних завдань і можливості розгорнути систему індивідуально під кожного клієнта. "BAS ERP" спеціалізується виключно на вирішення складних і надскладних завдань автоматизації виробничих процесів на великих і середніх підприємствах, дозволяючи зрозуміти наскільки ефективно працює Ваше підприємство і прискорити ресурсомісткі процеси.

BAS ERP – новітня система для України
5 (100%) 3 votes


BAS ERP

Вартість поставки 180 000 UAH

 

При співпраці з нашою компанією, наша команда виїжджає на підприємство для вивчення найдрібніших деталей і нюансів взаємодії співробітників, відділів і ланцюжків обміну ресурсами. На основі зібраних даних, ми рекомендуємо клієнтам варіанти вирішення їх потреб.

Впровадження "BAS ERP"

Розгортання таких складних систем як "BAS ERP" вимагає особливих навичок управління проектом. В результаті 20-річної практики впровадження, особливо на великих заводах, фабриках і багаторівневих підприємствах, ми виробили свій унікальний метод інтеграції ERP рішень. При комунікації з замовником наша команда керується не тільки тематикою клієнта і досвідом в цьому напрямку. Частину рішень, ми конфігуруємо з протилежних галузей діяльності підприємств, які показали гарний результат.

Саме швидке розгортання, гнучка інтеграція і додаткова настройка всіх підсистем "BAS ERP" дає нам свободу виробляти найбільш ефективні рішення з нестандартними ідеями.

Функціональність системи BAS ERP

Чому ж BAS ERP настільки ефективна? Реалізуючи сотні рішень на різних платформах і спілкуючись з власниками підприємств про їхні потреби, ми визначили основну проблему систем минулого покоління ERP, а саме, їх неповороткість. "Bas ERP" - це те проектне рішення, яке задовольняє нас на 100%, оскільки складається з 10 конфігуруються підпрограм, що дозволяє реалізовувати впровадження без відриву від виробництва і зупинки роботи підприємства. Ви можете легко управляти підсистемами, вмикати і вимикати їх, завдяки реалізованій простоті інтерфейсу, а наші фахівці заточать всі технічні нюанси під вас.

Купуючи BAS ERP ви отримуєте потужний набір конфігурацій які охоплюють всі сфери діяльності підприємства. Впровадження за принципами ERP-підрозділу Групи компаній А4 дозволить вам:

  1. Аналізувати процеси
  2. Управляти фінансами і бюджетуванням
  3. Вести облік внутрішній і зовнішній. Національний і міжнародний.
  4. Управляти людськими ресурсами.
  5. Управляти процесами виробництвами
  6. Контролювати ресурси, витрати і собівартість.
  7. Планувати ремонтні роботи обладнання і приміщень, моніторити технічний стан об'єктів.
  8. Фіксувати всі етапи продажів і комунікацій з клієнтом в CRM, розставляти завдання і контролювати хід виконання по ланцюжку підприємства.
  9. Управляти складом аналізуючи потреби, планувати закупівлі та оформляти замовлення.
  10. Впроваджувати інші програмні рішення за бажанням замовника

Ціна BAS ERP

Ціна на продукт BAS ERP не є дорогою, або дешевою. Оцінювати вартість системи BAS ERP за ціною програми в корні не вірно. Рекомендуємо, перед прийняттям рішення про покупку системи ERP, проконсультуватися з нашим менеджером і отримати попередню оцінку складності проекту. Врахуйте додаткові витрати на впровадження ERP системи. Ми підкажемо найбільш зручне для вас рішення і аргументуємо його.

ПоставкаЦіна

BAS ERP 180 000 грн.
BAS ERP. Ліцензія для дочірніх підприємств і філіалів 54 000 грн.

Реалізація та супровід

Після впровадження наша компанія не залишить вас наодинці з програмою. Ми не будемо задоволені своєю роботою, поки кожен співробітник замовника не буде навчений всіх виробничих процесів, а постійний моніторинг працездатності системи допоможе знайти ідеї для подальшої оптимізації.

Детальний опис функціональних можливостей "BAS ERP" ви можете скачати тут: ERP_UA.

Замовити консультацію і бескоштовну демонстрацію