Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

BAS ERP для України – Система автоматизації та управління великими підприємствами та виробництвом

BAS ERP це один з найпотужніших сучасних продуктів, метою використання якого є повна автоматизація багатьох робочих процесів у великих підприємствах з великою кількістю робочих місць, складним процесом виробництва.

ERP система — це прикладне рішення, яке удосконалює, контролює і автоматизує найскладніші бізнес процеси великих компаній і виробництв. На сьогоднішній день автоматизація виробництва, це одна із запорук успіху і процвітання бізнесу. Програмні забезпечення, які дозволяють це зробити є головною основою для створення ERP системи.

BAS ERP 8211

"BAS ERP"

Потужне рішення для великого бізнесу

Автоматизація виробництва в BAS ERP і зарубіжному аналогу SAP ERP реалізована схожим чином, але BAS має більш широкий і гнучкий функціонал, та повну адаптацію для України. У конфігурації програмного забезпечення успішно реалізована така функція, як заявки на витрачання фінансових коштів, можливий контроль заявок і платежів. Облік передбачає чіткий розподіл про всіх вихідних і вхідних платежах, реєструє виписки. Це дозволить підняти рівень оперативного виконання обліку. ERP – це програма, яка дозволяє вам отримати контроль над усіма грошовими коштами, які знаходяться в процесі зарахування або переміщення, списання.

Система управління підприємством вимагає грамотного управління бухгалтерським і податковим обліком згідно з чинним законодавством України. Завдяки інтеграції ERP, CRM і функцій програм BAS, ERP включає в свою підсистему податковий і бухгалтерський облік. У конфігурації присутні основні форми звітності, також можливо зручним методом відбирати і сортувати всю необхідну інформацію. Всі види звітів можливо в будь-який час завантажувати в електронному вигляді.

BAS ERP дозволяє також вести взаєморозрахунки зі своїми клієнтами:

  • Можливість використовувати кілька правил роботи з клієнтами – типових і індивідуальних
  • Ордерна схема включена в конфігурацію для документообігу і продажів
  • ERP – це програмне забезпечення, в якому навіть можна вести претензійну роботу з клієнтом, при необхідності
  • Узгодження всіх замовлень, з статусів, контроль виконання
  • Автоматизований процес передпродажних робіт на рівні автоматичної розсилки комерційних пропозицій
  • ERP системи дозволяють використовувати на вибір різні форми оплати з кожним клієнтом

Також ви отримаєте наступні доступні функції:

  • Можливість бюджетування в BAS ERP
  • Аналіз і моніторинг всіх показників вашого бізнесу. По суті це відповідь на питання що таке ERP, тому що для моніторингу та звітності у всіх аспектах бізнес процесів необхідна ціла багаторівнева система контролю і обліку всіх даних.

Наші співробітники підходять індивідуально до кожного клієнта і враховують систему роботи його бізнесу, вимоги і побажання для грамотного впровадження ERP. Ви можете бути впевнені, що автоматизація виробництва і програма ERP виведуть вашу компанію на новий рівень.

Ціна програми "BAS ERP"

Назва продукту

Ціна

“BAS ERP”

180 000.00 грн

Технологічна автоматизація наразі стала необхідністю для підприємств, що швидко розвиваються. У зв’язку з цим, на сьогодні управління великим підприємством має передбачати гнучкий підхід, а критерієм виступати ефективність. Ці принципи були покладені до основи при реалізації ERP-рішення в лінійці продуктів – “BAS”. Дивіться інші наші ERP рішення по посиланнях нижче:

Функциональні можливості "BAS ERP"

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання