Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

BAS Документообіг КОРП

BAS Документообіг КОРП максимально автоматизує всі бізнес процеси, в яких бере участь документообіг на підприємстві. Це програмне забезпечення не має галузевої приналежності та може успішно використовуватися в комерційних організаціях будь-якої сфери, і на бюджетних підприємствах. При її допомозі автоматизація документообігу відбувається на законодавчому рівні, враховуючи всі постанови, які і регламентують даний процес в Україні. Великим плюсом BAS документообіг КОРП є універсальність, програма може бути адаптована і налаштована нашими співробітниками під потреби саме вашої компанії.

Документообіг на підприємстві повинен проводитися відповідно до законодавства і відповідати всім нормативним вимогам. При великій кількості документів або на великому підприємстві досить складно грамотно організувати цей процес вручну. Він вимагає великих витрат у вигляді робочого часу співробітників, а також не виключає людський фактор і допущених помилок. Кожна з яких може варто для компанії великих штрафних санкцій.

BAS

"BAS Документообіг КОРП"

Супер-рішення для документообігу на любому підприємстві

Даний продукт “BAS Документообіг”, дозволить вам автоматизовано вести облік всієї документації, її реєстрацію, а також генерацію файлів по їх реєстраційними номерами. BAS документообіг супроводжує повний цикл всього процесу автоматизовано, а саме:

  • Підготовка всіх проектів для договорів, їх зовнішнє і внутрішнє погодження на всіх етапах
  • Облік кожного додаткового договору угоди – актів, змін, поправок і т.д. Прив’язка їх до основного документа і доступ до всієї папки файлу з коригуваннями в будь-який момент
  • Автоматизація документообігу дозволяє продовжувати термін дії договору без участі співробітника
  • Контроль виконання фінансових зобов’язань, згідно з усіма зареєстрованим угодам
  • Контроль наявності будь-якої необхідної супровідної документації: рахунків, податкових, видаткових накладних і т.д. А також контроль повернення підписаних паперів
  • Розірвання угод та договорів

Документообіг на підприємстві за допомогою програмного забезпечення “BAS Документообіг КОРП” значно збільшить продуктивність і узгодженість роботи всіх відділів у вашій компанії. Наші співробітники налаштовують всі необхідні функції індивідуально для кожного окремого проекту.

Ціна програми "BAS Документообіг КОРП"

Назва продукту

Ціна

“BAS Документообіг КОРП”

62 700.00 грн

Программа ECM-класу – “BAS Документообіг КОРП” призначено для автоматизації діловодства і документообігу комерційних підприємств. Прикладне рішення підходить для підприємств, що використовують у своїй роботі великий обсяг документообігу та дозволяє скоротити час при реєстрації документів, обробці і зберіганні документів. Система дозволяє уникнути втрат оригіналів, а також забезпечує пошук документів в режимі on-line. У програмі вирішуються задачі обліку документів, автоматизації взаємодії працівників, контролю виконавської дисципліни та аналізу стану справ.

Функциональні можливості "BAS Документообіг КОРП"

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання