fbpx

BAS Будівництво. Керування фінансами

BAS Будівництво. Керування фінансами

BAS Будівництво. Керування фінансами — конфігурація, що використовується на підприємствах для регуляції фінансових операцій, а також автоматизації обліку бухгалтерського і податкового характеру. Вказана система розроблена для рішень завдань, що стоять перед фінансовою службою організації.

Прикладне рішення оптимізує роботу будівельних компаній. Передбачено облік продажів, виробництва, послуг. Всі процеси комерційної діяльності протікають в рамках діючого законодавства. Таким чином, Ви уникнете різних штрафів і непередбачених витрат. З конфігурацією завдання будуть виконуватися швидше, і як наслідок зросте продуктивність організації.

Програма розроблена на базі рішення BAS Бухгалтерія. Володіє усіма її інструментами оптимізації діяльності. Також був спеціально розроблений будівельний модуль. Він дозволяє регулювати фінансові операції на підприємстві, стежити за ресурсами, витратами, вести облік і т.д. Зазначений модуль має широкий спектр можливостей. З BAS Будівництво. Керування фінансами Ваш бізнес вийде на новий рівень розвитку і буде процвітати.

Рішення “BAS Будівництво. Керування фінансами” призначені для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяють автоматизувати діяльність підрядника (включаючи роботу автотранспорту) та бюджетування.

Ціна програми BAS Будівництво. Керування фінансами

Назва продуктуЦіна
BAS Будівництво. Керування фінансами13900 грн.
BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 користувачів39000 грн.
BAS Будівництво. Керування фінансами, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце7800 грн.
BAS Будівництво. Керування фінансами, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць27000 грн.
BAS Будівництво. Керування фінансами, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць48000 грн.

Функциональні можливості "BAS Будівництво. Керування фінансами"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит