Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Автоматизація сільського господарства

Технології розвиваються і зараз без них не обходиться практично жоден вид комерційної діяльності. Автоматизація сільського господарства необхідна для того, щоб налагодити і організувати всі етапи і аспекти роботи агрокомплексу, від визначення родючості грунту до бухгалтерського обліку. На основі платформи BAS розроблені програми для сільського господарства – “BAS Агро. ERP” і “BAS Агро. Бухгалтерія”. Розглянемо їх функціональні можливості.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

"BAS Агро. ERP"

Система автоматизації сільського господарства розроблена на базі конфігурації “BAS ERP” зі збереженням всіх функцій і можливостей, дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік.

Програма враховує специфіку діяльності агрокомплексів в Україні. Містить наступні підсистеми:

  • Планування сільгоспдіяльності в рослинництві. Робота даного компонента програми спрямована на продуктивну експлуатацію земельних ділянок і виробничих ресурсів. Дозволяє планувати витрати та продажі, формувати оптимальні технологічні карти і обліки в сільському господарстві.
  • Оптимізація розміщення культур. Підсистема дає можливість оцінювати якість грунту, визначати відповідні і невідповідні для вирощування культури, розраховувати необхідну кількість органічних та мінеральних добрив.
  • Виробничий облік сільгоспробіт і послуг. Дозволяє вести облік в сільському господарстві, створювати звітність для аналітики, забезпечує користувача актуальною інформацією.
  • Облік розрахунків по оренді земельних паїв. За допомогою даної підсистеми можна здійснювати нарахування і сплату оренди паїв.
  • Виробничий облік ВРХ. Підсистема програми автоматизації сільського господарства дає можливість проводити аналіз продуктивності ферм.
  • Планування діяльності свинокомплексу. Компонент спрямовано на створення планових показників роботи комплексу, проведення їх план-факторного аналізу і подальшої передачі даних керівникам.
  • Виробничий облік на свинокомплексі (груповий, індивідуальний). Дозволяє контролювати діяльність ферми, стан тварин, стежити за виробничим циклом в реальному часі.
  • Кредитний портфель (облік майна під заставу). Підсистема має дані про заставне постачання, дозволяє проводити аналіз майна і різні виплати.

"BAS Агро. Бухгалтерія"

Програма дозволяє вести податковий і бухгалтерський облік в сільському господарстві. Конфігурація створена на основі рішення “BAS Бухгалтерія”, містить всі його функції і можливості.

Рішення можна використовувати тільки для ведення бухгалтерського обліку в сільському господарстві, для автоматизації інших аспектів діяльності використовуються інші програми або спеціальні конфігурації.

Програма дає можливість бухгалтеру формувати необхідну звітність по майну, транспорту, земельним ділянкам і сільгосптехніці. Також система дозволяє вести облік по кадрам і зарплатні, зберігати інформацію про співробітників, виплачувати заробітну плату і т.д.

"BAS Агро. Бухгалтерія"

Докладніше про програму

Вибір програми для автоматизації сільського господарства залежить від потреб вашого підприємства. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання