fbpx

Автоматизація сільського господарства

Автоматизация сельского хозяйства

Технології розвиваються і зараз без них не обходиться практично жоден вид комерційної діяльності. Автоматизація сільського господарства необхідна для того, щоб налагодити і організувати всі етапи і аспекти роботи агрокомплексу, від визначення родючості грунту до бухгалтерського обліку. На основі платформи 1C:Підприємство розроблені програми для сільського господарства – “Управління сільськогосподарським підприємством для України” і “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”. Розглянемо їх функціональні можливості.

1C:Підприємство Управління Сільськогосподарським підприємством для України

Система автоматизації сільського господарства розроблена на базі конфігурації 1C:Підприємство Управління виробничим підприємством для України зі збереженням всіх функцій і можливостей, дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік.

Програма враховує специфіку діяльності агрокомплексів в Україні. Містить наступні підсистеми:

 • Планування сільгоспдіяльності в рослинництві. Робота даного компонента програми спрямована на продуктивну експлуатацію земельних ділянок і виробничих ресурсів. Дозволяє планувати витрати та продажі, формувати оптимальні технологічні карти і обліки в сільському господарстві.
 • Оптимізація розміщення культур. Підсистема дає можливість оцінювати якість грунту, визначати відповідні і невідповідні для вирощування культури, розраховувати необхідну кількість органічних та мінеральних добрив.
 • Виробничий облік сільгоспробіт і послуг. Дозволяє вести облік в сільському господарстві, створювати звітність для аналітики, забезпечує користувача актуальною інформацією.
 • Облік розрахунків по оренді земельних паїв. За допомогою даної підсистеми можна здійснювати нарахування і сплату оренди паїв.
 • Виробничий облік ВРХ. Підсистема програми автоматизації сільського господарства дає можливість проводити аналіз продуктивності ферм.
 • Планування діяльності свинокомплексу. Компонент спрямовано на створення планових показників роботи комплексу, проведення їх план-факторного аналізу і подальшої передачі даних керівникам.
 • Виробничий облік на свинокомплексі (груповий, індивідуальний). Дозволяє контролювати діяльність ферми, стан тварин, стежити за виробничим циклом в реальному часі.
 • Кредитний портфель (облік майна під заставу). Підсистема має дані про заставне постачання, дозволяє проводити аналіз майна і різні виплати.

1C:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

Програма дозволяє вести податковий і бухгалтерський облік в сільському господарстві. Конфігурація створена на основі рішення 1C:Підприємство Бухгалтерія, містить всі його функції і можливості.

Рішення можна використовувати тільки для ведення бухгалтерського обліку в сільському господарстві, для автоматизації інших аспектів діяльності використовуються інші програми або спеціальні конфігурації.

Програма дає можливість бухгалтеру формувати необхідну звітність по майну, транспорту, земельним ділянкам і сільгосптехніці. Також система дозволяє вести облік по кадрам і зарплатні, зберігати інформацію про співробітників, виплачувати заробітну плату і т.д.

Резюме

Вибір програми для автоматизації сільського господарства залежить від потреб вашого підприємства. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит