fbpx

Автоматизація малого і середнього бізнесу

Система автоматизации малого и среднего бизнеса

Дана опція вже не новина. Це допомагає прискорити роботу підприємства і підвищити його ефективність, а в перспективі – збільшити дохід. Програмне забезпечення дає можливість контролювати діяльність компанії, аналізувати її і приймати управлінські рішення.

Системи автоматизації особливо необхідні для повторюваних і складних процесів. Оскільки велика частина роботи виконується за допомогою технологій, зменшується кількість помилок і підвищується продуктивність співробітників.

Системи автоматизації для малого бізнесу

Вибір програми залежить від потреб компанії. Якщо підприємство має потребу в автоматизації бухгалтерської служби, в такому випадку для малого бізнесу підходить конфігурація “Бухгалтерія для України”, якщо необхідно організувати управлінський процес – 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою. При потребі можна використовувати обидва програмні продукти.

“Бухгалтерія для України” дозволяє вести податковий і бухгалтерський облік. У рішенні для малого бізнесу можна оформляти необхідну документацію, регламентовану звітність, проводити контроль фінансових процесів.

1С:Підприємство Управління невеликою фірмою (УНФ). Керуючі завдяки програмі для малого бізнесу отримують широкий спектр можливостей контролю діяльності підприємства, а персонал – інструмент для підвищення продуктивності роботи. Варто відзначити, що рішення не передбачає ведення податкового і бухгалтерського обліку, але можлива спільна робота з “Бухгалтерія для України”.

Системи автоматизації для середнього бізнесу

Існує декілька програмних продуктів для середнього бізнесу. Знову ж, вибір залежить від потреб підприємства, масштабів, кількості користувачів, операцій і виду діяльності. Наприклад, коли компанія займається тільки продажами оптимально буде встановити системи 1С:Підприємство УНФ і “Бухгалтерія для України”, для виробництва – 1С:Підприємство УТП  і “Бухгалтерія для України”.

Для середнього бізнесу, якщо потрібна управлінська інформація підходить 1С:Підприємство УНФ або 1С:Підприємство Управління торговим підприємством (УТП). 1С:Підприємство УТП  дозволяє отримувати звіти про поточну діяльність і контролювати її. У програмах відсутня можливість вести бухгалтерський і податковий облік, тому їх можна поєднувати з програмою Бухгалтерія.

“Комплексне управління підприємством” підходить для середнього бізнесу з великою кількістю користувачів і операцій. Рішення має широкий спектр можливостей і охоплює всі аспекти діяльності. За допомогою даної системи можна отримувати необхідну звітність для планування і управління роботою. Також в програма дозволяє вести бухгалтерський і податковий звіт.

Висновок

Автоматизація малого і середнього бізнесу дозволить спростити роботу і підвищити ефективність підприємства. Зазначені програми допоможуть Вам організувати діяльність і розвивати свою справу. Щоб дізнатися всі деталі звертайтеся до фахівців нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит