Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі – процес, за допомогою якого Ви підвищите успішність свого бізнесу. Організована і злагоджена робота – це економія ресурсів та збільшення прибутку. Контролювати грошові потоки, витрати, роботу персоналу і планувати діяльність Ви можете за допомогою систем автоматизації магазину роздрібної торгівлі.

У статті ми розглянемо, для чого потрібна ця операція і які програмні продукти підходять для цього. Адже на ринку існує багато різного забезпечення, але яке вирішить проблеми та завдання Вашого бізнесу? Сьогодні ми дамо відповідь.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Для чого потрібна автоматизація магазину роздрібної торгівлі?

Ця функція дозволяє Вам вирішувати такі завдання:

  • Облік товарів;
  • Аналіз діяльності;
  • Управління персоналом;
  • Зменшення кількості помилок;
  • Спрощення роботи з касою;
  • Призначення цін;
  • Контроль закупівель;
  • Робота з постачальниками.

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі ліквідує незручності при веденні обліку товару. За допомогою забезпечення створюється інформаційна база. У ній Ви ведете упорядкований список продукції. А при необхідності можете швидко і зручно знайти потрібний товар.

Нерідко помилки в будь-якому аспекті роботи підприємства призводять до збитків. Автоматизація магазину роздрібної торгівлі зменшує кількість упущень. Адже все виконується програмою. Це також спрощує роботу персоналу.

Деякі системи передбачають складання робочого графіка і фіксацію відпрацьованого часу співробітниками. Продажі оформляються із зазначенням працівника, що її здійснив. Це допомагає контролювати персонал. Автоматизація магазину роздрібної торгівлі має на увазі роботу з торговельним і технологічним устаткуванням. Що спрощує роботу та дозволяє вести діяльність згідно чинному законодавству.

Які програми для автоматизації магазина роздрібної торгівлі вибрати?

“BAS Роздрібна торгівля”. Забезпечення підходить для організації роботи як окремого магазину, так і мережі. В системі відображаються фінансові операції, ведеться облік товарів. Дані для аналізу Ви отримуєте з необхідним ступенем деталізації. Підходить також для підприємств з великою кількістю касових і робочих місць. Може бути використано як робоче місце касира.

Програма відображає безліч операцій з товаром. Ви можете контролювати роботу з постачальниками, переміщення продукції від складу в магазин і між торговими точками. Проводити інвентаризацію та списання товару.

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі за допомогою даної системи дозволяє аналізувати роботу Вашого бізнесу. У ній створюються різні аналітичні звіти. Це дає можливість проводити оцінку продажів, ефективності знижок та інших аспектів діяльності.

"BAS Роздрібна торгівля"

Докладніше про програму

“BAS Управління торгівлею”. У програмі фіксується інформація про діяльність Вашого бізнесу. Це дозволяє аналізувати роботу підприємства для прийняття управлінських рішень.

За допомогою даної системи Ви можете управляти продажами, закупками і складськими запасами. Рішення передбачає формування різноманітних типових угод. Їх укладають з різними партнерами – дистриб’ютори, оптові клієнти і т.д. Завдяки цьому контроль умов продажів відбувається автоматично.

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі за допомогою даних програм організує і налагодить роботу підприємства. Системи можна впроваджувати як окремо, так і разом один з одним. Обидва рішення не передбачають ведення податкового і бухгалтерського обліку. Для цього можлива інтеграція з “BAS Бухгалтерія”.

Робимо висновки

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі – необхідність. Вона допомагає організувати діяльність, контролювати різні її аспекти. Що, в свою чергу, призведе до підвищення ефективності і доходу Вашого бізнесу. Автоматизацію можна провести за допомогою програм “BAS Роздрібна торгівля” і “BAS Управління торгівлею”.

Щоб дізнатися детальну інформацію звертайтеся, до фахівців нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання