fbpx

Автоматизація кадрового обліку в 1С:Підприємство Україна

avtomatizatsiya-kadrovogo-ucheta-v-1spіdpriyemstvo-ukraina

Автоматизація кадрового обліку в 1С:Підприємство – опція, яка допомагає підвищити ефективність співробітників. Коректне оформлення документації, правильний розрахунок зарплати, точна оцінка продуктивності працівників сприяють оптимізації діяльності компанії. Часто під час роботи або при розширенні підприємства відбувається багато помилок в рамках кадрового обліку, що призводить до непередбачених витрат і нарікань з боку співробітників.

Автоматизація дає можливість оптимізувати дані процеси. Кадровий облік являє собою складний процес, який потребує специфічного підходу. Потрібно враховувати норми трудового кодексу, законодавство України, стежити за їх змінами та своєчасно підлаштовуватися під них. Програмні продукти дозволяють прискорити операції кадрового обліку, а також виконувати їх відповідно до нововведень в правовій сфері.

За допомогою забезпечення коректно виконується розрахунок заробітної плати, оформлення лікарняних і відпусток, управління мотивацією персоналу. Дані операції сприяють здоровій атмосфері всередині компанії, що сприятливо відображається на продуктивності співробітників.

Для чого виконується автоматизація кадрового обліку в 1С:Підприємство?

Розрахунок заробітної плати

На розмір зарплати кожного співробітника впливає безліч факторів – посада, виконувані обов’язки, завантаженість, графік роботи і т.д. Важливо враховувати працівник веде свою діяльність в офісі, віддалено або на проектах. При калькуляції заробітної плати беруться до уваги податки, нововведення в їх нарахуваннях.

Коректне виконання операцій пов’язаних з зарплатою вимагають великої уваги і займають багато часу. Помилки можуть спричинити невдоволення співробітників, що призведе до зниження їхньої продуктивності. Системи автоматизації дозволяють прискорити виконання підрахунків і підвищити коректність даного процесу.

Прийом на роботу і навчання персоналу

Залежно від масштабів організації зазначеним процесом може займатися одна людина або ж цілі відділи. Грамотний підбір фахівців дозволяє підвищити ефективність компанії, забезпечуючи постійне зростання і розвиток. Навчання персоналу також важливо для прогресу підприємства. Все це вимагає чимало коштів.

За допомогою автоматизації можна зменшити витрати, і при цьому залишити підбір та навчання співробітників на належному рівні. Керівники і фахівці відділу кадрів користуючись програмним забезпеченням можуть краще оцінити кандидатів, підібрати тих, що максимально підходять на посаду.

KPI

Оцінка показників співробітника зараз популярна в багатьох організаціях. Метод дає можливість провести аналіз завантаженості співробітника, подивитися з яким типом завдань він справляється краще, де витрачатися більше часу. Даний показник сприяє оптимальній реалізації або зміні стратегії для досягнення найкращих результатів.

Системи автоматизації 1С:Підприємство володіють різними параметрами, що дозволяють найкращим чином оцінити ефективність співробітників. Інструменти KPI надають необхідну інформацію для оптимального розподілу завдань і дають можливість створити сприятливі умови в колективі.

Програми для автоматизації кадрового обліку в 1С:Підприємство Україна

На платформі 1С:Підприємство розроблено безліч прикладних рішень. У деяких з них реалізований кадровий облік, наприклад в таких типових продуктах:

Також розроблена система 1С:Підприємство Зарплата і управління персоналом. Ще одне типове рішення, яке призначене для кадрового обліку. У ньому передбачено безліч інструментів для реалізації кадрової політики підприємства. Різноманітні звіти, які дозволяють оцінити продуктивність працівників, механізми управління навчанням, мотивацією, компетенцією, планування зайнятістю, розрахунок заробітної плати, прийом на роботу і т.д.

Дане прикладне рішення дозволить Вам оптимально управляти персоналом і досягати найкращих результатів. Детальніше про програмний продукт можна дізнатися у нас на сайті.

Якщо Вас цікавлять прикладні рішення лінійки 1С:Підприємство або BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит