Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Автоматизація бухгалтерського обліку

У цій статті розглянемо навіщо проводиться автоматизація бухгалтерського обліку, які переваги отримує підприємство і чи є сенс проводити дану операцію. У наш час технології супроводжують людину практично у всіх сферах життя, бізнес не виняток. Системи все більше впроваджуються на різні організації та сприяють оптимізації діяльності.

Бухгалтерський облік – необхідна частина роботи підприємства, яка дозволяє оцінювати стан справ і приймати управлінські рішення. Також законодавством вимагається формування та подання фінансової та податкової звітності. Вся документація повинна відповідати поточним законам України.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Автоматизація бухгалтерського обліку дозволяє вирішити зазначені завдання. Без системи необхідно самостійно відстежувати зміни в законодавстві у вимогах до оформлення документів. Програма дозволяє менше часу приділяти даному питанню. За рахунок регулярних оновлень бухгалтерський облік завжди ведеться в рамках законодавства України.

Переваги, які дає автоматизація бухгалтерського обліку

Для початку варто відзначити, що даний процес дозволяє збільшити коректність операцій. Тому співробітникам не потрібно буде переробляти одну задачу кілька разів. Це сприятливо впливає на продуктивність діяльності. Працівники виконують більшу кількість операцій при цьому виконання спрощується за рахунок системи.

Автоматизація дозволяє вести облік декількох юридичних осіб в одній конфігурації. За рахунок використання загальних довідників відсутня потреба в дублюванні інформації. Що спрощує виконання необхідних операцій і економить час, оскільки всі потрібні дані можна швидко знайти в програмі.

Система підвищує контроль над правильністю розрахунків. Спеціальні звіти дають можливість своєчасно виявити всі неточності. У програмному продукті безліч різних бухгалтерських звітів, які дозволяють детально оцінювати поточний стан справ.

Складний процес закриття місяця спрощується за допомогою програми. Багато операцій виконуються автоматично, що зменшує трудовитрати співробітників і кількість помилок. Автоматизація бухгалтерського обліку сприяє підвищенню контрольованості, коректності та продуктивності діяльності.

Який програмний продукт вибрати для автоматизації бухгалтерського обліку?

Щоб цей процес увінчався успіхом і надав сприятливий вплив на діяльність підприємства, необхідно визначитися з програмою. Вибравши невідповідну для оптимізації бухгалтерського обліку систему можна нашкодити організації.

Ми рекомендуємо використовувати “BAS Бухгалтерія”. Функціональні можливості зазначеної конфігурації дозволяють вирішувати всі завдання, що стоять перед бухгалтерською службою. Система дає можливість формувати необхідні звіти і документи. З її допомогою ведеться облік торгівлі, складу, банківських операцій, виробництва, кадрів. Програма охоплює безліч аспектів роботи підприємства.

Всі операції виконуються відповідно до законодавства України. Тому знижується ймовірність непередбачених витрат. Програмний продукт підходить для всіх видів комерційної діяльності – торгівля, послуги, виробництво і т.д. Існує три версії даної системи:

  • “BAS Бухгалтерія Базова”;
  • “BAS Бухгалтерія ПРОФ”;
  • “BAS Бухгалтерія КОРП”.

"BAS Бухгалтерія ПРОФ"

Докладніше про програму

Автоматизація бухгалтерського обліку - спосіб оптимізувати діяльність

Підводячи підсумки можна сказати, що зазначений процес сприяє розвитку Вашого бізнесу. Автоматизація дозволяє швидше вирішувати завдання, підвищувати продуктивність діяльності, здійснювати менше помилок і працювати в рамках поточного законодавства України. Програмний продукт “BAS Бухгалтерія” максимально задовольняє потреби різних підприємств. Вибирайте версію найбільше підходить для Вас і розвивайте бізнес.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання