Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Автоматизацiя бiзнесу. Для чого автоматизують підприємства?

I i

Чого прагне кожен керівник? Звичайно ж, процвітання своєї справи. З досягненням певного масштабу Вашої діяльності, не завжди можна все проконтролювати, а також якісно виконати левову частку операцій вручну. Безліч процесів вимагають витрат, як тимчасових, так і грошових.

Тому, підприємці зупиняють свій вибір на автоматизації бізнесу. Опція дозволяє зменшити витрати і підвищити ефективність підприємства. Програма виконує багато процесів замість співробітників, що знижує кількість помилок, а як наслідок мінімізує збитки. Також Ви маєте можливість детально контролювати бізнес та приймати оптимальні управлінські рішення.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Впровадження систем комплексної автоматизації бізнесу – необхідність для конкурентоспроможності Вашої компанії. Далі ми розглянемо, які операції піддаються цій процедурі та за допомогою яких програм це можна здійснити.

Основні бізнес-процеси, які вимагають автоматизації

Бухгалтерський і податковий облік

Програмне забезпечення накопичує дані про роботу підприємства. На підставі цієї інформації формується звітність для контролюючих органів. Що дозволяє працювати згідно чинному законодавству.

Система дає можливість здійснювати документообіг з контрагентами, передавати звіти в електронному вигляді. Ви отримаєте такі можливості:

  • Контроль фінансових процесів;
  • Розрахунок і нарахування заробітної плати;
  • Управління запасами на складі;
  • Облік продажів та закупівель;
  • Формування регламентної звітності.
I i

Регуляція відносин з клієнтами

Рішення для автоматизації передбачають можливості CRM. Опція дозволяє побудувати надійні взаємини з покупцями та постачальниками. Забезпечення зберігають контактні дані контрагентів, історію Вашої співпраці.

Підсистема нагадує про зустрічі, дні народження партнерів, клієнтів, майбутні угоди. Також фіксуються і аналізуються запити покупців. Оцінюється ефективність рекламної стратегії.

Кадровий облік і заробітна плата

Автоматизація дозволяє зберігати дані про співробітників на всіх етапах: прийом на роботу, відпустки, лікарняні та звільнення. Також Ви можете відстежувати переміщення співробітників по відділах, заохочувати їх або проводити стягнення. За допомогою систем фіксуються, досягнення працівників, плануються курси і тренінги.

Часом при розрахунку зарплати потрібно обробити більше кількість інформації за невеликий проміжок часу. В результаті можуть виникати помилки, що може спричинити грошові втрати. Система дозволяє мінімізувати або запобігти збитки.

Програма передбачає вирішення наступних завдань:

  • Розрахунок і нарахування оплати праці;
  • Розрахунок лікарняних, відпускних та відрядних;
  • Формування робочих графіків;
  • Управління мотивацією персоналу;
  • Формування різних звітів.

Управлінський облік

Опція дозволить оперативно отримувати інформацію про стан бізнес-процесів і компанії в цілому. Автоматизація управлінського обліку дає можливість позначати відповідальних за виконання операцій і плану робіт. Ви зможете налагодити звітність, яка допоможе виявляти слабкі місця в бізнесі.

Налаштовується даний вид обліку індивідуально під підприємство та його потреби. Це дозволяє швидко оцінювати ситуацію і приймати необхідні рішення. Автоматизований управлінський облік забезпечує злагоджену роботу відділів, а як наслідок – підвищує продуктивність всього підприємства.

Виробництво

Автоматизація бізнес-процесу дозволить проводити розрахунки попередньої собівартості в реальному часі та фактичної в кінці місяця. Під час підрахунків береться до уваги вартість сировини і матеріалів. Опція дозволяє визначити коректну ціну продукції. Також це допомагає встановити межі торгу. Не виходячи за них, менеджери підтримують прийнятну рентабельність. Залежно від витрат на виробництво, Ви можете регулювати рівень зарплати згідно поточному тенденціям в галузі. Це дозволить Вам не втрачати кваліфікованих співробітників.

Завдяки тому, що в програмі фіксуються запити клієнтів або план виробництва можна встановити які матеріали необхідні та які часові рамки виготовлення продукції. З огляду на ці дані плануються закупівлі та логістика оптимальної кількості сировини. Забезпечення дозволяє проводити інвентаризацію та контролювати запаси на складі/складах.

За допомогою систем автоматизації можна стежити за станом обладнання, проводити ремонтні роботи. Так, Ви не допускаєте збитки через зупинку виробництва.

Торгівельні операції

Програмні продукти дозволяють організувати закупівлі, оптимально взаємодіяти з постачальниками. Ви складаєте графік поставок і контролюєте їх виконання. Забезпечення дає можливість аналізувати потребу складу/складів в запасах. Відстежуєте реалізацію товару, його ліквідність.

Системи автоматизації бізнесу дозволяють управляти ціноутворенням. Передбачено різні схеми формування цін і знижок. Додатково контролюєте, чи дотримується персонал встановленої цінової політики. Також програма дозволяє відстежувати ціни конкурентів і вартість товару у постачальників.

За допомогою забезпечення можна формувати графік роботи персоналу, контролювати його виконання. Програми автоматизації підходять для роботи на торговому обладнанні. Що дозволяє фіксувати продажі, рух грошей та знизити або запобігти розкрадання з боку співробітників.

Системи комплексної автоматизації бізнесу

Далі розглянемо програмні продукти BAS. Вони мають різні типові конфігурації та спеціалізовані. Що дає можливість вибрати оптимальне для вашого бізнесу рішення. Також при необхідності їх можна доопрацювати.

“BAS Бухгалтерія”

Призначена для організації бухгалтерського та податкового обліку. Можна впроваджувати на підприємства незалежно від виду комерційної діяльності. 

I i

Програмні продукти BAS

Докладніше

“BAS ERP”

Розроблено для автоматизації великих підприємств, є аналогом зарубіжної системи SAP ERP. Програма враховує всі основні аспекти діяльності організації. Дозволяє управляти закупівлями, виробництвом, продажами товарів. З її допомогою Ви можете контролювати грошові потоки, відносини з контрагентами. Вести бухгалтерський, податковий, кадровий облік і розрахунок заробітної плати.

“BAS Комплексне управління підприємством”

Підходить для впровадження в багатопрофільні організації. Дає можливість автоматизувати бухгалтерський та податковий облік. Доступно управління закупівлями, продажами, складом, виробництвом. Дозволяє формувати регламентну звітність, оперативно отримувати інформацію про діяльність підприємства.

“BAS Управління торгівлею”

Рішення направлено на оптимізацію бізнес-процесів пов’язаних з реалізацією товарів. У забезпеченні відображається поточний стан діяльності. Дізнатися детальніше про ці та інші програми Ви можете у нас на сайті.

Резюме

Відповідь на питання навіщо автоматизувати бізнес, досить-таки простий. Це інструмент, який сприяє підвищенню ефективності Вашого підприємства. Впровадження ПЗ допоможе Вам контролювати і оптимізувати всі аспекти діяльності. Оскільки управлінська звітність формується швидко та в зручній формі, а співробітники виконують меншу кількість операцій.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання