fbpx

Автоматизація бару та кафе. Навіщо і як?

Автоматизация бара и кафе

Чимало факторів грають роль в успішності Вашого бізнесу. Разом з бажанням необхідні творчий підхід, знання економіки, організаційні навички. Якісне управління кафе, зараз, передбачає також наявність системи для автоматизації. Далі ми розглянемо проблеми, які вони вирішують та яка програма обліку кафе допоможе Вам.

Основні проблеми при управлінні кафе

 • Контроль фінансових процесів. Автоматизація бару допоможе Вам вести податковий і бухгалтерський облік, дозволяє контролювати грошові потоки, працювати згідно з чинним законодавством;
 • Регулювання продажів, поставок і запасів. Системи передбачають можливість планування, аналізу та обліку даних позицій;
 • Ціноутворення. Програми автоматизації бару дозволяють Вам призначати і зберігати безліч категорій цін в будь-якій валюті, формувати націнки і знижки;
 • Виробництво. Для управління кафе необхідно мати можливість складати списки інгредієнтів і рецептів, проводити їх калькуляцію та облік;
 • Попередження розкрадань з боку персоналу. Автоматизація бару дозволяє знизити злодійство, оскільки ведеться контроль коштів, продукції та персоналу.

Програма обліку кафе

1С:Підприємство Громадське харчування для України. Розроблено для автоматизації бару і кафе, одиночних організацій або мережі. Дозволяє вести податкову і бухгалтерську звітність. Робота в системі проводиться відповідно до законодавства.

Рішення передбачає можливість вести каталог рецептів, здійснювати розрахунок витрат на їх приготування, формувати “фірмові” страви. Ви також можете складати списки продуктів, що можуть заміняти один одного, при використанні вони будуть списуватися автоматично. Для того, щоб не допускати помилок округлення солі, цукру і т.д., вони реєструються в спеціальному переліку – “Спеції”.

Система автоматизації бару дозволяє оформляти необхідну документацію для ведення обліку продажів і надходжень товару. В забезпеченні при необхідності можна вести звітність по складу, проводити інвентаризацію.

Програма обліку кафе дозволяє контролювати персонал, розраховувати і виплачувати заробітну плату.

Висновки

Управління кафе та баром – процес, який спрямований на поліпшення Вашого бізнесу, залучення нових клієнтів і організацію діяльності підприємства загального харчування. Програма автоматизації допомагає Вам вести бухгалтерський й податковий облік, формувати аналітичну звітність, управляти персоналом і кухнею.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит