Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Архітектура і модулі ERP системи

ERP

Це програмне забезпечення складне і розібратися в ньому важко. Сьогодні ми розглянемо, які архітектура і модулі ERP системи, щоб краще розуміти як вона працює.

Системи управління, які згодом перетворилися в ERP, були розроблені в середині 60-х років. З тих пір вони безперервно розвиваються і розширюють свої функціональні можливості.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Сьогодні система ERP – це програма, яка складається з різних модулів, спрямованих на контроль, облік і аналіз всіх бізнес-процесів підприємства.

Основа роботи ERP – управління базою даних, що зберігає інформацію підприємства про фінанси, виробництво, кадри і т.д. Як саме відбувається її функціонування нам допоможе зрозуміти знання структури.

Які архітектура і модулі ERP системи?

Архітектура ERP системи клієнт-серверна і складається з трьох наступних частин:

  • База даних;
  • Сервер додатків;
  • Користувальницький інтерфейс.

База даних являє собою сховище всієї інформації. На сервері вона обробляється, а також здійснюється контроль доступу до різних об’єктів. І третій рівень – інтерфейс – забезпечує взаємодію користувача з програмою.

Модульна структура системи дає можливість впроваджувати модулі по етапах, тобто на кожному етапі починає функціонувати один або два модулі, або вибрати тільки ті з них, які необхідні для підприємства.

Найчастіше модулі ERP системи наступні:

  • Управління виробництвом. Елемент програмного забезпечення дає можливість контролювати календарні терміни виконання виробничих робіт, планувати їх. Також проводиться підготовка, забезпечення виробництва і контроль якості. За допомогою модуля здійснюється управління процесами, проектами, витратами.
  • Управління поставками. Функції модуля полягає в управлінні логістикою, зовнішньою та складською, а також контроль закупівель та взаємодії з постачальниками.
  • Управління фінансами. Елемент ERP системи необхідний для контролю проведення різних розрахунків, обліку основних засобів підприємства. З його допомогою ведеться бухгалтерський облік і планується фінансова стратегія.
  • Управління ресурсами. Роль даного модуля ERP системи полягає в проведенні обліку – кадрового і робочого часу, розрахунку заробітної плати, складанні робочого графіка. Також елемент дозволяє проводити мотивацію співробітників та реалізовувати кадрову політику компанії.
  • Управління взаємовідносинами з клієнтами. По суті це CRM система всередині ERP. Модуль володіє такими ж функціональними можливостями. Доступні маркетинг, контактні дані клієнтів, замовників, різного роду довідкова інформація.
ERP

"BAS ERP"

Докладніше про програму

Архітектура і модулі ERP системи можуть змінюватися

У статті ми описали поширений варіант, але в залежності від розробника компоненти можуть змінюватися. Можливе додавання нових модулів, з розвитком ERP система дає все більше можливостей для того, щоб впровадження було максимально ефективним для Вашого бізнесу.

“BAS ERP” – сучасне рішення для бізнесу

“BAS ERP” – програмний продукт, який дозволяє проводити впровадження на підприємства різного виду діяльності та масшабів. Компанія А4 успішно займається такими проектами. Наша команда професіоналів зможе налаштувати систему “BAS ERP” під специфіку Вашого бізнесу, що дозволить підвищити продуктивність діяльності і дохід.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання