Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Акція на хостинг і оренду сервера

Подолаємо труднощі разом! Підприємці країни об’єднуються для боротьби з коронавірусом та його негативними наслідками для бізнесу. У зв’язку з цим наша компанія підготувала спеціальну пропозицію, яка Вас зацікавить. Кожен новий клієнт отримує:

2 місяці — Оренди сервера або Хостингу — БЕЗКОШТОВНО

А також адміністрування у дарунок! Щоб дізнатися деталі, залиште Ваші контакти або зателефонуйте нам за номерами вказаними на сайті

Дана можливість допоможе розвивати бізнес без зайвих витрат. Ви отримаєте всі переваги офісу в хмарі такі як: безпека зберігання даних, резервне копіювання, висока швидкість роботи, доступ 24/7 з будь-якої точки світу і т.д. Ознайомлюйтеся з пропозицією детально та обирайте оптимальні для Вас умови.

За акцією доступні перші три пакети з таблиці цін за посиланнями нижче – Україна та Європа. Пропозиція поширюється на:

  • Оренду сервера в Україні,
  • Хостинг і Віртуальний офіс,
  • Оренда сервера в Європі.

Користуйтеся нашим хостингом і розвивайте свій бізнес незважаючи на труднощі, а наша компанія завжди рада і готова допомогти Вам у цьому!

Для отримання детальної інформації залиште ваші контакти в формі зв’язку нижче або телефонуйте за телефонами: +38 044 393 41 07 та +38 067 551 29 81

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання