fbpx

BAS АГРО. Бухгалтерія

bas агро бухгалтерия

BAS АГРО. Бухгалтерія – програмний продукт, який використовується для автоматизації бізнес-процесів на підприємстві. З його допомогою оптимізується рішення задач бухгалтерської служби. Дану систему можуть використовувати організації, що займаються сільськогосподарською діяльністю, вирощуванням рослин, тваринництвом, птахівництвом. Також продукт підійде компаніям, які працюють в сфері оптової та роздрібної торгівлі товарами сільгоспвиробництва.

Рішення дозволяє автоматизувати бухгалтерський і податковий облік. Передбачена можливість формувати необхідну документацію і звітність. Всі процеси виконуються згідно діючого законодавства України. Таким чином мінімізуються помилки, а також ризики непередбачених витрат. Програму можна використовувати виключно для бухгалтерії, а за допомогою додаткових конфігурацій оптимізувати роботу інших служб.

Реалізовано облік торгових, банківських операцій, виробництва, кадрів, транспорту, земельних ділянок. Прикладне рішення повністю орієнтоване на сільське господарство. Всі процеси даної сфери діяльності оптимізуються. Скориставшись програмою BAS АГРО. Бухгалтерія Ви підвищите продуктивність та прибутковість свого бізнесу.

Програма “BAS АГРО. Бухгалтерія” призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Рішення може ефективно використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

Ціна програми BAS АГРО. Бухгалтерія

Назва продуктуЦіна
BAS АГРО. Бухгалтерія11700 грн.
BAS АГРО. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів20100 грн.
BAS АГРО. Бухгалтерія, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце2520 грн.
BAS АГРО. Бухгалтерія, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць9480 грн.
BAS АГРО. Бухгалтерія, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць16200 грн.
BAS АГРО. Бухгалтерія, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць27900  грн.
BAS АГРО. Бухгалтерія, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць61200 грн.

Функциональні можливості "BAS АГРО Бухгалтерія"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит