Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

BAS АГРО. Бухгалтерія

BAS АГРО. Бухгалтерія – програмний продукт, який використовується для автоматизації бізнес-процесів на підприємстві. З його допомогою оптимізується рішення задач бухгалтерської служби. Дану систему можуть використовувати організації, що займаються сільськогосподарською діяльністю, вирощуванням рослин, тваринництвом, птахівництвом. Також продукт підійде компаніям, які працюють в сфері оптової та роздрібної торгівлі товарами сільгоспвиробництва.

BAS

"BAS АГРО. Бухгалтерія"

Зручне рішення для ведення бухгалтерії в аграрній галузі

Рішення дозволяє автоматизувати бухгалтерський і податковий облік. Передбачена можливість формувати необхідну документацію і звітність. Всі процеси виконуються згідно діючого законодавства України. Таким чином мінімізуються помилки, а також ризики непередбачених витрат. Програму можна використовувати виключно для бухгалтерії, а за допомогою додаткових конфігурацій оптимізувати роботу інших служб.

Реалізовано облік торгових, банківських операцій, виробництва, кадрів, транспорту, земельних ділянок. Прикладне рішення повністю орієнтоване на сільське господарство. Всі процеси даної сфери діяльності оптимізуються. Скориставшись програмою BAS АГРО. Бухгалтерія Ви підвищите продуктивність та прибутковість свого бізнесу.

Програма “BAS АГРО. Бухгалтерія” призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Рішення може ефективно використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

Ціна програми "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Назва продукту

Ціна

“BAS АГРО. Бухгалтерія”

11 700.00 грн

“BAS АГРО. Бухгалтерія” Комплект на 5 користувачів

20 100.00 грн

“BAS АГРО. Бухгалтерія” клієнтська ліцензія на 1 робоче місце

2 520.00 грн

“BAS АГРО. Бухгалтерія” клієнтська ліцензія на 5 робочих місць

9 480.00 грн

“BAS АГРО. Бухгалтерія” клієнтська ліцензія на 10 робочих місць

16 200.00 грн

“BAS АГРО. Бухгалтерія” клієнтська ліцензія на 20 робочих місць

27 900.00 грн

“BAS АГРО. Бухгалтерія” клієнтська ліцензія на 50 робочих місць

61 200.00 грн

Функциональні можливості "BAS АГРО. Бухгалтерія"

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання