fbpx

Що таке 1С:Підприємство Управління автотранспортом Стандарт для України

1СПідприємтсво Управление автотранспортом Стандарт для Украины

Програмне забезпечення розроблене з метою автоматизації управлінської та оперативної звітності в підприємствах, які надають автотранспорт або експлуатують його для своїх потреб.

Рішення для управління автотранспортом включає в себе вісім підсистем:

 • Облік ПММ;
 • Складський облік;
 • диспетчерська;
 • Облік роботи водіїв;
 • Облік витрат;
 • Облік ремонтів;
 • ПТО;
 • Взаєморозрахунки.

Функціонал програмного забезпечення

Підсистема ПММ дозволяє проводити контроль поповнення і витрати пально-мастильних матеріалів. Можна здійснювати заправки декількох типів: зі складу, від постачальника, по талонах, пластиковій картці і за готівку.

У програмі для керування автотранспортом Ви можете вести складський облік. Підсистема допомагає відслідковувати поставки товарів, їх пересування, проводити інвентаризацію і списання.

Підсистема 1С:Підприємство Управління автотранспортом дозволяє вести облік робочого часу водіїв і проводити зарахування зарплати на підставі подорожніх і ремонтних листів.

Диспетчерська підсистема дозволяє приймати замовлення на транспорт, складати шляхові та маршрутні листи. Приймати заявки на транспортний засіб можна від внутрішніх підрозділів підприємства або від сторонніх замовників. Також ви можете контролювати стан автомобілів на різних етапах роботи з ним: ремонт, рейс і т.д.

Підсистема 1С:Підприємство Управління автотранспортом ПТО дає можливість відстежувати вироблення автомобілів і оснащення, складати плани ТО, контролювати терміни заміни шин, акумуляторів, дії різних документів.

У програмі Ви можете керувати витратами різного характеру: на ремонт, ПММ, ТО і т.д.

Переваги 1С:Підприємство Управління автотранспортом Стандарт для України

Програмне забезпечення характеризується високою продуктивністю, надійним зберіганням даних і масштабованістю системи. Рішення дозволяє користувачеві вирішувати необхідні завдання. Зручністю є можливість працювати без постійного інтернету.

1С:Підприємство Управління автотранспортом Ви можете поєднувати в роботі з іншими конфігураціями, такими як Бухгалтерія та Зарплата і управління персоналом. Можна або об’єднувати дані в загальне поле або завантажувати / вивантажувати інформацію в програми.

Резюме

Автоматизувати автотранспортний бізнес Вам допоможе програма 1С:Підприємство Управління автотранспортом. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит