fbpx

Програми для стоматології на основі BAS та 1С:Підприємство для України

1СПідприємство Стоматология для Украины

Якщо Ви відкрили стоматологічну клініку або кабінет, необхідно автоматизувати їх роботу. Такого продукту як 1С:Підприємство Стоматологія на ринку України – не існує. Але організація бізнес-процесів потрібна. Адже злагоджений облік клієнтів, обладнання та препаратів підвищить ефективність Вашої діяльності і допоможе збільшити прибуток.

Замість 1С:Підприємство для стоматології Ви можете скористатися програмними продуктами BAS:

 • BAS Бухгалтерія;
 • BAS Комплексне управління підприємством.

Функціонал систем дозволяє використовувати їх в якості програм для стоматології. У статті ми розглянемо ці рішення за допомогою яких, можна замінити 1С:Підприємство Стоматологія.

BAS Бухгалтерія як програма для стоматології

Дане рішення допоможе Вам автоматизувати роботу клініки або кабінету. Також з його допомогою можна вести податковий і бухгалтерський облік згідно з чинним законодавством. Система підтримує різні схеми оподаткування.

Як програма для стоматології, вона дозволяє вести облік обладнання, препаратів і різних товарів. Ви можете відстежувати, яке оснащення і які ліки в наявності, а що потрібно придбати. Рішення дозволить проводити закупівлю і регулювати відносини з постачальниками.

При необхідності забезпечення допоможе Вам управляти персоналом, розраховувати заробітну плату. Також система дає можливість відстежувати і проводити різні фінансові операції.

Облік в стоматології з BAS КУП

Рішення підходить для автоматизації стоматологічної клініки. Дозволяє організувати різні аспекти діяльності. Система передбачає можливості ведення податкового і бухгалтерського обліку.

Конфігурація дає можливість проводити інвентаризацію товарів і препаратів. Ви можете планувати й проводити закупівлі. Оформляти необхідну документацію з постачальниками.

Програма для обліку в стоматології дозволяє аналізувати роботу клинки. Володіє необхідними інструментами для оформлення різних звітів. Також за допомогою рішення можна управляти персоналом та проводити розрахунки зарплат.

Програми BAS — це чудове рішення для стоматологій в Україні

BAS Бухгалтерія і BAS Комплексне управління підприємством дозволять Вам організувати роботу Вашого бізнесу. Як програми для стоматології вони дають можливість контролювати і управляти різними аспектами діяльності.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит