Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Програми обліку для стоматології

Якщо Ви відкрили стоматологічну клініку або кабінет, необхідно автоматизувати їх роботу. Такого продукту як программа “Стоматологія” на ринку України – не існує. Але організації бізнес-процесів вона потрібна, адже злагоджений облік клієнтів, обладнання та препаратів підвищить ефективність Вашої діяльності і допоможе збільшити прибуток.

Як програма для стоматології Ви можете скористатися програмними продуктами BAS:

  • “BAS Бухгалтерія”;
  • “BAS Комплексне управління підприємством”.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Функціонал систем дозволяє використовувати їх в якості програм для стоматології. У статті ми розглянемо ці рішення за допомогою яких, можна це зробити.

"BAS Бухгалтерія" як програма для стоматології

Дане рішення допоможе Вам автоматизувати роботу клініки або кабінету. Також з його допомогою можна вести податковий і бухгалтерський облік згідно з чинним законодавством. Система підтримує різні схеми оподаткування.

Як програма для стоматології, вона дозволяє вести облік обладнання, препаратів і різних товарів. Ви можете відстежувати, яке оснащення і які ліки в наявності, а що потрібно придбати. Рішення дозволить проводити закупівлю і регулювати відносини з постачальниками.

При необхідності забезпечення допоможе Вам управляти персоналом, розраховувати заробітну плату. Також система дає можливість відстежувати і проводити різні фінансові операції.

Облік в стоматології з "BAS КУП"

Рішення підходить для автоматизації стоматологічної клініки. Дозволяє організувати різні аспекти діяльності. Система передбачає можливості ведення податкового і бухгалтерського обліку.

Конфігурація дає можливість проводити інвентаризацію товарів і препаратів. Ви можете планувати й проводити закупівлі. Оформляти необхідну документацію з постачальниками.

Програма для обліку в стоматології дозволяє аналізувати роботу клинки. Володіє необхідними інструментами для оформлення різних звітів. Також за допомогою рішення можна управляти персоналом та проводити розрахунки зарплат.

"BAS КУП"

Докладніше про програму

Програми BAS — це чудове рішення для стоматологій в Україні

“BAS Бухгалтерія” і “BAS Комплексне управління підприємством” дозволять Вам організувати роботу Вашого бізнесу. Як програми для стоматології вони дають можливість контролювати і управляти різними аспектами діяльності.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання