fbpx

Вибір програми 1С:Підприємство або BAS для продуктового магазину

1СПідприємство и BAS. Программы для продуктового магазина

Автоматизувати необхідно будь-який магазин. Це дозволяє організувати злагоджену роботу підприємства і підвищити його ефективність. На ринку існує безліч програмного забезпечення, яке здатне допомогти Вам здійснити цей процес.

У цій статті ми розповімо Вам про системи, які користуються попитом і є найкращим вибором для автоматизації. Це такі програми для продуктового магазину:

 • BAS Управління торгівлею;
 • BAS Роздрібна торгівля

А якщо в магазині є кухня:

 • 1С:Підприємство Громадське харчування;
 • 1С:Підприємство Ресторан.

Розглянемо їх детальніше.

Програмні рішення ТМ “BAS”

BAS Управління торгівлею

Система дозволяє отримувати всі дані про роботу підприємства, проводити аналіз і планування діяльності. З її допомогою можна збільшити продуктивність бізнесу, а спільна робота з бухгалтерськими програмами дозволяє вести облік відповідно до законодавства.

У програмі для продуктового магазину є можливість контролювати товар на складі, його переміщення, регулювати співпрацю з постачальниками та клієнтами, проводити управління і аналіз цін.

BAS Роздрібна торгівля

Багатофункціональний фронт-офіс, який підходить для роботи торгової мережі та окремих магазинів. Система дозволяє вести діяльність на підприємстві з великою кількістю робочих і касових місць.

Програма для продуктового магазину передбачає також управління персоналом. В системі планується і реєструється робочий час співробітників. Всі продажі закріплюються за продавцем, який їх зробив. Це дозволяє контролювати роботу співробітників і застосовувати прозору систему мотивації.

Програмні рішення ТМ “1С:Підприємство”

1С:Підприємство Громадське харчування

Рішення призначене для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки обов’язкової звітності. Дозволяє зберігати перелік рецептів, вести облік приготовлених страв, проводити калькуляцію і оцінку кількості інгредієнтів.

У розпорядженні програми для продуктового магазину є дві схеми ведення документів виробництва страв: пряма і зворотна. Також можна формувати список необхідних інгредієнтів в залежності від проданих страв.

1С:Підприємство Ресторан

Програма для продуктового магазину дозволяє формувати меню і ціни, проводити різні види оплат. Систему можна встановлювати на різне торгове обладнання.

Рішення передбачає розподіл можливості доступу і контроль роботи персоналу. Також можна здійснювати управління лояльністю відвідувачів – різні системи знижок, налаштування дисконтних схем і т.д.

Дані програми для продуктового магазину спростять роботу і підвищать її ефективність. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит