fbpx

Програми 1С:Підприємство для СТО

1s-dlya-sto

Програми 1С:Підприємство для СТО – інструменти оптимізації Вашого бізнесу. З їх допомогою Ви підвищите контрольованість і продуктивність діяльності. Системи автоматизації необхідні для того, щоб прискорити вирішення поставлених завдань, моніторити виконання робіт, проводити управління персоналом, відносинами з клієнтами, вести облік різного характеру.

Автомобільний бізнес, як і будь-який інший вид комерційної діяльності, має свої певні проблеми. В основному можна виділити такі:

 • Контроль працівників організації;
 • Облік робіт і асортименту;
 • Управління відносинами з клієнтами, продажами, реалізація маркетингової стратегії.

Звичайно, існують і інші завдання, в залежності від структури підприємства, робіт і товарів які пропонуються клієнтам.

Програми 1С:Підприємство для СТО дозволяють вирішити зазначені проблеми. Функціональні можливості систем спрямовані на автоматизацію бізнес-процесів. Рутинні операції будуть виконуватися простіше і швидше, за рахунок цього мінімізується кількість помилок, а також зростає продуктивність діяльності.

Які існують системи 1С:Підприємство для СТО?

На основі платформи 1С:Підприємство створено такі прикладні рішення:

 • Альфа-Авто Автосалон Автосервіс Автозапчастини;
 • Альфа-Авто: Автосервіс Автозапчастини;
 • Доповнення «Альфа-Авто: Облік робочого часу для України».

Далі детально розглянемо програмні продукти.

Альфа-Авто Автосалон Автосервіс Автозапчастини

Зручний інструмент оптимізації діяльності підприємства, що займається ремонтом, обслуговуванням, продажем автомобілів, реалізацією шин, запчастин та інших товарів. Прикладне рішення можна застосовувати для ведення обліку як окремої організації, так і мережі. Також передбачений надійний захист даних, за рахунок системи надання доступу.

Для злагодженої роботи автосервісу необхідний коректний облік виконаних робіт і витрачених матеріалів. Програмний продукт передбачає можливість призначати потрібну кількість співробітників на певне завдання і встановлювати обсяг роботи для кожного з них. Під час проведення ремонту на автомобіль формується окрема картка, що містить дані про нього, а також історію ремонтів. Облік запчастин здійснюється по конкретним авто, їх затребуваності та взаємозамінності.

Що стосується торгових операцій, за допомогою рішення можна здійснювати оптові, роздрібні та комісійні продажі. В системі зручний та зрозумілий інтерфейс для проведення касових операцій. Доступна можливість відкриття і закриття змін, розрахунок готівкою і безготівковими коштами, використання знижок, різні фіскальні реєстратори, а також формування необхідної звітності. Підтримується робота з різним торгівельним устаткуванням: термінали, сканери штрих-кодів, ваги і т.д.

За допомогою програми можна проводити аналіз попиту тієї або іншої номенклатури. Підтримується робота з MicroCat, Silver-Dat, Audatex, AutoSoft, AutoData. При необхідності доступний обмін інформацією з 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Альфа-Авто: Автосервіс Автозапчастини

Конфігурація дозволяє вести облік робіт, співробітників, які їх виконують, деталей, що використовувалися під час проведення ремонтів. Також передбачена можливість вести статистику за наступними показниками:

 • Послуги, які були надані;
 • Встановлені запчастини;
 • Види ремонтних робіт;
 • Звернення клієнтів.

За допомогою програмного продукту можна вести облік широкого діапазону послуг, що надаються – від мийки до складних ремонтних робіт. В рамках продажів реалізована можливість обліку руху продукції по замовленнях, розроблений зручний інтерфейс, за допомогою якого можна відкривати, закривати зміну, фіксувати продажі, друкувати касовий звіт, проводити інкасацію.

Система дозволяє контролювати рух грошових коштів, вести облік декількох організацій, працювати з різними торгівельним устаткуванням – сканери штрих-кодів, фіскальні реєстратори, термінали і т.д.

Доступна можливість формувати звіти про фінанси, складі, замовленнях, ТМЦ, автосервісу, бюджетування. При необхідності можливий обмін даними з 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Альфа-Авто: Облік робочого часу для України

Дозволяє контролювати відпрацьований час в рамках робочих місць, замовлення-наряду, працівників. Відстежується коли був початок виконання робіт, перерви і закінчення, також уточнюються причини зупинки. Програмний продукт не є самостійною системою і може працювати тільки разом з одним із описаних вище прикладних рішень.

1С:Підприємство для СТО – інструмент для оптимізації діяльності

За допомогою систем автоматизації бізнесу Ви зможете збільшити контрольованість роботи. Передбачено формування різних звітів, які допоможуть проаналізувати діяльність і приймати оптимальні управлінські рішення. Також програмні продукти сприяють зростанню продуктивності і прибутковості Вашого бізнесу.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит