fbpx

1С:Підприємство Аптека для України

1СПідприємство Аптека для Украины

Якщо Ви вирішили зайнятися фармацевтичним бізнесом, то без 1С:Підприємство Аптека для України не обійтися.

Безліч препаратів, медичних приладів – все це вимагає суворого обліку. Який, в свою чергу, потребує автоматизації. Це скоротить збитки і підвищить ефективність Вашого бізнесу.

1С:Підприємство Аптека для України – програмний продукт, що розроблений з урахуванням специфіки діяльності.

Дозволяє стежити за терміном придатності ліків, вести їх посерійний облік, відслідковувати фальсифікати і т.д. Підходить для роботи з одиночними аптеками або з мережею.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Аптека для України

Рішення містить в собі наступний функціонал:

 • Управління роздрібною мережею;
 • Ведення списку номенклатур;
 • Оформлення необхідної документації;
 • Контроль і формування цін;
 • Управління рухом товарів;
 • Керівництво персоналом;
 • Реалізація продукції;
 • Робота з торговим обладнанням;
 • Повідомлення про оновлення системи.

Забезпечення підтримує роботу з будь-якою кількістю аптек. Програма дозволяє вести в кожній оптову та роздрібну торгівлю. Ведеться облік по складах і торгових залах. 1С:Підприємство Аптека для України дозволяє здійснювати продаж по декількох або одному місцю “Первостольник”. У рішенні створюється інформаційна система, яка може бути розділена по аптекам або по провізорів.

Програма дає можливість реєструвати продажу і послуги будь-якої кількості видів. Оформляється ієрархічна структура номенклатур, виходячи з їх характеристик. Для кожної передбачається шаблони етикеток і цін. На основі цього товар представляється в залі. Система дозволяє зберігати інформацію про такі параметри продукції як: артикль, країна виробництва, одиниця виміру, ставка ПДВ, набір упаковок.

1С:Підприємство Аптека для України дозволяє призначати однакові ціни по всій мережі, окремо для аптеки або групи аптек. За допомогою рішення Ви можете моніторити зміни у вартості закупівлі та визначати ціни для роздробу. Також менеджер в аптеці може змінювати вартість групи товарів.

Система дозволяє вести необхідну документацію при надходженні та реалізації товару. Ви можете контролювати роботу постачальника, продажу, складання продукції, її рух між аптеками, складами. Також забезпечення передбачає можливість проводити інвентаризацію та списання товару.

В 1С:Підприємство Аптека для України існує опція керівництва персоналом. Ви можете фіксувати робочий час співробітників, бачити який провізор здійснив ту чи іншу продаж. Ця функція дає можливість управляти персоналом, а також використовувати прозору систему мотивації.

У програмі відсутня можливість вести бухгалтерський облік. Для цього можна додатково використовувати 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Що Вам дасть 1С:Підприємство Аптека для України?

Рішення дозволить автоматизувати і організувати роботу Вашого бізнесу. Це скоротить втрати часу і збитки, підвищить дохід та продуктивність аптеки. Ви можете оптимізувати діяльність однієї або декількох торгових точок. Важливо, що забезпечення розроблене з урахуванням специфіки фармацевтичного бізнесу. Тому в 1С:Підприємство Аптека для України злагоджена система препаратів, яка дозволяє контролювати їх наявність і придатність.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит