fbpx

1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом. Яким документом відкликати з відпустки?

1s-zup-kakim-dokumentom-otozvat-iz-otpuska

У даній статті ми розглянемо, яким документом відкликати з відпустки в 1С:Підприємство ЗУП. Коректне оформлення даного процесу необхідно для справного ведення кадрового обліку.

З різних причин може виникати необхідність повернення співробітника на робоче місце. Оскільки він не встиг використати всі дні відпочинку, потрібно це зафіксувати в програмному забезпеченні для правильно розрахунку в майбутньому. Функціональні можливості даного продукту дозволяють реалізувати зазначений процес.

Далі ми опишемо процедуру відкликання з відпустки, які існують необхідні документи і як їх сформувати. Користуючись нижчевикладеною інформацію Ви будете проводити цю операцію в рамках поточного законодавства України. Також вона допоможе уникнути нарікань з боку співробітників, що дозволить реалізовувати кадрову політику підприємства та підтримувати ефективність роботи персоналу.

1С:Підприємство ЗУП. Яким документом відкликати з відпустки?

Відкликання з відпустки в 1С:Підприємство ЗУП оформляється за допомогою документа “Повернення на роботу в організацію”. В даному прикладному об’єкті конфігурації необхідно позначити період з якого працівник був відкликаний. Для корекції залишків відпустки потрібно сформувати документ “Відпустки організації”, при цьому тип даної операції повинен бути “Коригування відпустки”, а в колонці “Використовувати днів” потрібно вказати від’ємне значення.

Розглянемо на прикладі, як реалізується описана процедура.

Співробітниці було надано основну відпустку в такі числа – з 05.06.12 по 22.06.12, а також додаткову – з 23.06.12 по 27.06.12. Через певні обставини вона повертається на робоче місце 20.06.12.

Отже, спочатку потрібно сформувати прикладний об’єкт конфігурації “Повернення на роботу в організацію”. Процедура може здійснюватися автоматично або вручну.

Щоб створити документ автоматично, необхідно скористатися обробкою “Показ намічених подій по персоналу”. Вона відображає незавершені події, а також дає можливість зрозуміти, які випадки потребують завершення. Оскільки у співробітниці основна та додаткова відпустка, на останньому відзначаємо прапорець “Нагадати”.

1s-zup-kakim-dokumentom-otozvat-iz-otpuska

Після натискання кнопки “Заповнити” в обробці створюється каталог подій, що заплановані на визначений час.

1s-zup-kakim-dokumentom-otozvat-iz-otpuska-1

Відзначаємо подію, що відбулася та за допомогою кнопки “Створити” формуємо прикладний об’єкт “Повернення на роботу в організацію”. Змінюємо дату повернення співробітниці і не відзначаємо прапорець “Займати ставку”, оскільки на її робоче місце не був найнятий інший фахівець.

1s-zup-kakim-dokumentom-otozvat-iz-otpuska-2

У тих випадках, коли прапорець “Нагадати” не зазначено, формуємо документ “Повернення на роботу в організацію” вручну. У табличній частині позначаємо співробітника і дату його повернення.

Далі потрібно сформувати прикладний об’єкт конфігурації “Відпустки організації”, вказуємо тип операції – “Коригування відпустки”.

В колонку “Використовувати днів” вписуємо “-3”, тому, що з 18 запланованих днів працівниця була відсутня 15. У додаткову відпустку теж вносимо зміни.

1s-zup-kakim-dokumentom-otozvat-iz-otpuska-3

Дані корективи враховуються під час надання відпустки в майбутньому. З 10.06.12 по 09.06.13 спочатку дається 9 днів, а відгук зафіксовано 3 дні, тому в стовпці “Уже використано основного” зазначено 6 днів.

1s-zup-kakim-dokumentom-otozvat-iz-otpuska-4

Яким документом відкликати з відпустки в 1С:Підприємство ЗУП?

Для реалізації даного процесу користуйтеся прикладним об’єктом конфігурації “Повернення на роботу в організацію”. За допомогою вищевикладеного алгоритму Ви успішно реалізуєте процедуру в рамках законодавства України.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит