fbpx

1С:Підприємство і “Клієнт-банк”

1spіdpriyemstvo-i-klient-bank

У даній статті опишемо, яким чином проводиться настройка взаємодії між 1С:Підприємство і “Клієнт-банк”. Нерідко це зручна функція, що дозволяє прискорити операції, оптимізувати виконання завдань. “Клієнт-банк” – система, що дає можливість в будь-який час доби, оперативно отримати необхідну інформацію або виконати операцію.

Часто бухгалтеру організації потрібно провести різну роботу з даними про контрагентів, що знаходяться в “Клієнт-банку” при цьому необхідний функціонал міститься в програмних продуктах 1С: Підприємство. У такій ситуації оптимальне рішення – обмін даними між системами.

Щоб здійснити процес переміщення інформації з однієї програми в іншу потрібно відшукати форми перенесення. Їх можна знайти на вкладці “Банк”. Передбачено наступні цілі трансляції – завантаження і вивантаження. Остання призначена для трансформації документів про сплату в текстовий файл і подальшого перенесення в систему “Клієнт-банк”.

1spіdpriyemstvo-i-klient-bank-1

Вивантаження даних з “Клієнт-банк” в 1С:Підприємство

Щоб виконати зазначену процедуру, необхідно скористатися наступним алгоритмом:

 1. Знайти “Банківські виписки” – пункт, що знаходиться в загальному меню, натиснути “Завантажити”. Після чого на екрані виникне діалогове вікно, в якому можна провести настройку параметрів переносу;
  1spіdpriyemstvo-i-klient-bank-2
 2. Після того, як вибрали “Так” з’явитися нове діалогове вікно;

  1spіdpriyemstvo-i-klient-bank-3
 3. У наступному вікні необхідно провести настройку рахунку, який далі буде використовуватися для моніторингу банківських операцій. Зазначений процес реалізується в рядку “Обслуговуваний банківський рахунок”. У переліку “Назва програми” вибираєте модуль клієнт-банку, де був створений файл відвантаження. У рядках “Файл завантаження” і “Файл вивантаження” необхідно вказати звідки і куди будуть відбуватися ці процеси. Стандартно файли мають таке найменування – CB_to_1C.txt і 1C_to_CB.txt.
 4. Після того, як завершилися настройки, збереження відбувається за допомогою кнопки “Ок”.

Завантаження в 1С:Підприємство платіжних доручень

Якщо створена виписка по рахунку, а також завершена настройка параметрів банку, тоді здійснити завантаження входять оплат в прикладне рішення буде просто. На вкладці “Завантаження” позначається шлях до сформованого текстового файлу, далі натисніть “Прочитати дані з файлу”.

1spіdpriyemstvo-i-klient-bank-4

Потім в таблиці відображається перелік документів, що були завантажені з банківської виписки. Передбачена можливість вносити корективи в зазначений список. Скориставшись кнопкою “Завантаження” Ви закінчите однойменний процес. Далі буде доступне формування рахунку.

Взаємодія 1С:Підприємство і “Клієнт-банк”

Після того, як пройшла настройка обміну даними між системами Ви отримали інструмент оптимізації діяльності. Процеси пов’язані з рахунками, платіжними документами, реквізитами параметрами обліку проходять швидше. Ви економите час, а також працювати сталє зручніше. Щоб системи взаємодіяли між собою немає необхідності вносити зміни в програмний продукт 1С:Підприємство.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит