fbpx

Програма 1С:Підприємство PM Управління проектами ПРОФ

1s-pm-upravlenie-proektami

Компанія А4 запустила продаж нового програмного продукту – 1С:Підприємство PM Управління проектами ПРОФ. Система автоматизації орієнтована на ефективне керівництво проектними роботами. З її допомогою раціонально розподіляються ресурси, визначаються критичні моменти. Використання програми дозволить слідувати запланованим цілям, а також підвищити прибутковість портфеля проектів.

Прикладне рішення розробляли з урахуванням міжнародних методів і стандартів управління проектними роботами. Функціонал системи дає можливість деталізувати їх до кожної окремої задачі та контролювати її виконання. Передбачено різні види звітності, що допомагають детально моніторити стан робіт. 1С:Підприємство 8. PM Управління проектами ПРОФ – надійний інструмент підвищення ефективності Вашої діяльності.

Основні бізнес – процеси, автоматизує з використанням 1С:Підприємство 8. PM Управління проектами ПРОФ:

 • Організація ефективного управління фінансами компанії із застосуванням технології проектного бюджетування, використанням БРГК (бюджетів руху грошових коштів) і БДВ (бюджетів доходів і витрат).
 • Управління проектними договорами. Фіксація умов первинних договірних відносин, фіксація змін і додаткових угод. Установка зв’язків між календарним планом робіт за договором і календарним планом проектних робіт. Створення бюджетів доходів і витрат і бюджету руху грошових коштів за проектом на підставі умов договору.
 • Моніторинг проекту за ключовими показниками ефективності. Надання оперативних даних за ключовими показниками для досягнення стратегічних і тактичних (операційних) цілей.
 • Забезпечення ефективного управління компанією з різними організаційними структурами (функціональна, проектна, матрична структури). Поділу зон відповідальності між керівниками проектів, керівниками проектних груп і функціональними менеджерами при плануванні робіт і контролю над їх виконанням.
 • Забезпечення комунікацій та ефективної взаємодії між проектними і функціональними службами організації.
 • Оперативне забезпечення керівного персоналу компанії актуальною і достовірною інформацією за рахунок доступу до єдиного інформаційного простору, до проектних, фінансових, первинних документів і даних.
 • Ефективний розподіл ресурсів між проектами. Об’єктивний аналіз пріоритетів проектів і оцінки ступеня впливу відхилень на виконання проектних робіт.
 • Підвищення темпів і якості виконання проектів. Постійний моніторинг ходу виконання проекту, виявлення відхилень на ранніх стадіях проекту. Забезпечення керуючого персоналу компанії необхідною інформацією про виникаючі проблеми і порушення планів.
 • Своєчасна реакція на відхилення, що виникають в ході виконання проектних робіт.
 • Управління шаблонами проектів. Акумулювання і аналіз історичних і статистичних даних, виділення “Кращих практик”. Фіксація проектних рішень для можливості їх використання на наступних проектах.

Ціна програми 1С:Підприємство PM Управління проектами ПРОФ

Название продуктаЦена
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами ПРОФ11 100 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами КОРП36 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце8 100 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць30 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць57 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць96 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць192 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць300 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 300 робочих місць720 000 грн.

Функциональні можливості "PM Управління проектами ПРОФ"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит