fbpx

Програма 1С:Підприємство PM Управління проектами КОРП

1s-pm-upravlenie-proektami

Стартував продаж нового прикладного рішення – 1С:Підприємство PM Управління проектами КОРП. Програмне забезпечення дає можливість оптимізувати виконання проектів. Ви можете проводити їх оцінку, розраховувати вартість контрактів, оцінювати рентабельність і т.д. Також за допомогою системи Ви будете інформовані про можливі ризики, що допоможе уникнути непередбачених витрат і максимально ефективно вирішувати завдання.

Функціональні можливості забезпечення дозволяють проводити моделювання ситуацій “Що якщо”. Таким чином Ви раціонально розподіляєте ресурси та приймаєте оптимальні управлінські рішення. Ви можете слідкувати за етапами виконання проектів і аналізувати кожен крок, що допоможе оптимізувати рішення нових завдань.

Основні бізнес-процеси, що автоматизуються з використанням 1С:Підприємство 8. PM Управління проектами КОРП:

 • Оцінка вартості проекту до початку робіт. Попередня оцінка собівартості робіт по оголошеному конкурсу (тендеру).
 • Організація ефективного управління фінансами компанії із застосуванням технології проектного бюджетування, використанням БРГК (бюджетів руху грошових коштів) і БДВ (бюджетів доходів і витрат).
 • Управління проектними договорами. Фіксація умов первинних договірних відносин, фіксація змін і додаткових угод. Установка зв’язків між календарним планом робіт за договором і календарним планом проектних робіт. Створення бюджетів доходів і витрат і бюджету руху грошових коштів за проектом на підставі умов договору.
 • Моніторинг проекту за ключовими показниками ефективності. Надання оперативних даних за ключовими показниками для досягнення стратегічних і тактичних (операційних) цілей.
 • Забезпечення ефективного управління компанією з різними організаційними структурами (функціональна, проектна, матрична структури). Поділу зон відповідальності між керівниками проектів, керівниками проектних груп і функціональними менеджерами при плануванні робіт і контролю над їх виконанням.
 • Забезпечення комунікацій та ефективної взаємодії між проектними і функціональними службами організації.
 • Оперативне забезпечення керівного персоналу компанії актуальною і достовірною інформацією за рахунок доступу до єдиного інформаційного простору, до проектних, фінансових, первинних документів і даних.
 • Ефективний розподіл ресурсів між проектами. Об’єктивний аналіз пріоритетів проектів і оцінки ступеня впливу відхилень на виконання проектних робіт.
 • Підвищення темпів і якості виконання проектів. Постійний моніторинг ходу виконання, виявлення відхилень на ранніх стадіях. Забезпечення керуючого персоналу компанії необхідною інформацією про виникаючі проблеми і порушення планів.
 • Своєчасна реакція на відхилення, що виникають в ході виконання проектних робіт.
 • Управління ризиками. Підвищення ймовірності виникнення та впливу сприятливих подій та зниження ймовірності виникнення і впливу, несприятливих для подій.
 • Збір і аналіз історії робіт за проектами, вдосконалення технологій підприємства. Акумулювання і аналіз історичних і статистичних даних, виділення “Кращих практик”. Фіксація проектних рішень для можливості їх використання на наступних проектах. Визначення нормативів для кожного виду проектних робіт.

Ціна програми 1С:Підприємство PM Управління проектами КОРП

Название продуктаЦена
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами ПРОФ11 100 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами КОРП36 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце8 100 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць30 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць57 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць96 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць192 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць300 000 грн.
1С:Підприємство 8. PM Управління проектами, клієнтська ліцензія на 300 робочих місць720 000 грн.

Функциональні можливості "PM Управління проектами КОРП"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит