fbpx

1С:Підприємство для швейного виробництва

1s-dlya-shvejnogo-proizvodstva

Розглянемо, чи існує програмний продукт лінійки 1С:Підприємство для швейного виробництва. На даний момент можна констатувати той факт, що системи з такою назвою немає. У свою чергу, ми рекомендуємо використовувати такі прикладні рішення:

 • BAS Малий бізнес;
 • BAS Комплексне управління підприємством.

Конфігурації являють собою відмінну альтернативу 1С:Підприємство для швейного виробництва. Системи дозволяють автоматизувати бізнес-процеси компанії. Впровадження програмних продуктів допоможе підвищити ефективність і прибутковість діяльності. Також з їх допомогою всі операції виконуються в рамках законодавства України. Що допоможе уникнути непередбачених витрат.

Яку конфігурацію вибрати? Тут можна відштовхуватися від масштабів Вашого підприємства. Для невеликих організацій підійде BAS Малий бізнес, для більших – BAS Комплексне управління підприємством. Функціональні можливості прикладних рішень дозволяють задовольнити всі потреби бізнесу. Далі розглянемо кожну з них детальніше.

BAS як альтернатива 1С:Підприємство для швейного виробництва

BAS Малий бізнес

Даний програмний продукт дозволяє управлінцям приймати оптимальні рішення, а працівникам якісно виконувати завдання. У конфігурації передбачені всі необхідні інструменти для оптимізації виробництва, ведення обліку, аналізу та планування діяльності, управління продажами.

В рамках швейного виробництва система дозволяє контролювати кількість матеріалів, оптимізувати складські операції. Моніторяться переміщення запасів, є їх резервування. У програмі формуються плани-графіки виробничих робіт, призначаються відповідальні особи, відбувається розрахунок собівартості продукції.

Автоматизуються операції пов’язані з поставками – збереження контактної інформації, цін, подій в розрізі взаємодії і т.д. Програмний продукт дозволяє невеликим компаніям оптимізувати діяльність, підвищувати прибутковість і контрольованість роботи.

BAS Комплексне управління підприємством

Програма, що дозволяє оптимізувати основні процеси обліку та управління виробництвом. Формується єдина інформаційна система, з її допомогою контролюється безліч аспектів діяльності. Використовуючи дану систему Ви підвищите продуктивність роботи та взаємодію різних відділів підприємства.

Даний програмний продукт дозволяє оптимізувати процеси швейного виробництва. Доступно планування робіт по різних періодів – рік, квартал, місяць, тиждень і т.д. Таким чином підвищується ефективність використання ресурсів, контрольованість діяльності. Можливість відстежувати кожен етап виконання робіт дозволяє відповідальним особам оперативно реагувати на потреби виробництва.

Система автоматизації дозволяє підвищити зручність складських операцій. Передбачено різні стратегії для відбору продукції, яка сприяє оптимізації зберігання. У програмі розроблений механізм, що дозволяє підібрати найкращі місця для збереження матеріалів.

Конфігурація має у своєму розпорядженні інструменти для ефективного управління фінансовими операціями. Ведеться облік прибутку та збитків, передбачені різні звіти, що відображають рух грошових коштів. Таким чином проводиться аналіз діяльності підприємства, що сприяє прийняттю оптимальних управлінських рішень.

Системи лінійки BAS замість 1С:Підприємство для швейного виробництва

Описані програмні продукти відмінно підійдуть для швейного виробництва. З їх допомогою підвищити контрольованість діяльності. Різні звіти дозволяють моніторити кожен етап виконання роботи. Оптимізуються процеси управління різними аспектами – фінансами, продажами, закупками, виробництвом і т.д. Прикладні рішення допоможуть підвищити прибутковість діяльності й розвивати Ваш бізнес.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит