Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Програми обліку для швейного виробництва

Розглянемо, які існують системи автоматизації для швейного виробництва. Цей вид комерційної діяльності має власну специфіку, що потрібно враховувати. У свою чергу, ми рекомендуємо використовувати такі прикладні рішення:

  • “BAS Малий бізнес”;
  • “BAS Комплексне управління підприємством”.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Конфігурації є відмінним інструментом оптимізації для швейного виробництва. Системи дозволяють автоматизувати бізнес-процеси компанії. Впровадження програмних продуктів допоможе підвищити ефективність та прибутковість діяльності. Також за їх допомогою всі операції виконуються у рамках законодавства України. Що допоможе уникнути непередбачених витрат.

Яку конфігурацію вибрати? Тут можна відштовхуватися від масштабів Вашого підприємства. Для невеликих організацій підійде “BAS Малий бізнес”, для більших – “BAS Комплексне управління підприємством”. Функціональні можливості прикладних рішень дозволяють задовольнити всі потреби бізнесу. Далі розглянемо кожну з них детальніше.

Програми лінійки BAS для швейного виробництва

“BAS Комплексне управління підприємством”

Програма, що дозволяє оптимізувати основні процеси обліку та управління виробництвом. Формується єдина інформаційна система, з її допомогою контролюється безліч аспектів діяльності. Використовуючи дану систему Ви підвищите продуктивність роботи та взаємодію різних відділів підприємства.

Даний програмний продукт дозволяє оптимізувати процеси швейного виробництва. Доступно планування робіт по різних періодів – рік, квартал, місяць, тиждень і т.д. Таким чином підвищується ефективність використання ресурсів, контрольованість діяльності. Можливість відстежувати кожен етап виконання робіт дозволяє відповідальним особам оперативно реагувати на потреби виробництва.

Система автоматизації дозволяє підвищити зручність складських операцій. Передбачено різні стратегії для відбору продукції, яка сприяє оптимізації зберігання. У програмі розроблений механізм, що дозволяє підібрати найкращі місця для збереження матеріалів.

Конфігурація має у своєму розпорядженні інструменти для ефективного управління фінансовими операціями. Ведеться облік прибутку та збитків, передбачені різні звіти, що відображають рух грошових коштів. Таким чином проводиться аналіз діяльності підприємства, що сприяє прийняттю оптимальних управлінських рішень.

“BAS Малий бізнес”

Даний програмний продукт дозволяє управлінцям приймати оптимальні рішення, а працівникам якісно виконувати завдання. У конфігурації передбачені всі необхідні інструменти для оптимізації виробництва, ведення обліку, аналізу та планування діяльності, управління продажами.

В рамках швейного виробництва система дозволяє контролювати кількість матеріалів, оптимізувати складські операції. Моніторяться переміщення запасів, є їх резервування. У програмі формуються плани-графіки виробничих робіт, призначаються відповідальні особи, відбувається розрахунок собівартості продукції.

Автоматизуються операції пов’язані з поставками – збереження контактної інформації, цін, подій в розрізі взаємодії і т.д. Програмний продукт дозволяє невеликим компаніям оптимізувати діяльність, підвищувати прибутковість і контрольованість роботи.

"BAS Малий бізнес"

Докладніше про програму

Системи лінійки BAS для швейного виробництва

Описані програмні продукти відмінно підійдуть для швейного виробництва. З їх допомогою підвищити контрольованість діяльності. Різні звіти дозволяють моніторити кожен етап виконання роботи. Оптимізуються процеси управління різними аспектами – фінансами, продажами, закупками, виробництвом і т.д. Прикладні рішення допоможуть підвищити прибутковість діяльності й розвивати Ваш бізнес.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання