Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Програми для ведення обліку малого бізнесу

Необхідно відразу сказати, що програмного продукту з такою назвою немає. У статті ми розглянемо, які системи можна використовувати в якості альтернативи систем автоматизації для малого бізнесу.

Автоматизація – потрібний процес для розвитку підприємства. З його допомогою підвищується ефективність діяльності, спрощується виконання рутинних операцій. Всі необхідні процеси здійснюються в рамках поточного законодавства. При цьому потрібно вибрати систему, яка буде максимально підходити Вашій організації.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Як ми і говорили систем автоматизації для малого бізнесу не існує, тому ми рекомендуємо використовувати такі програмні продукти:

  • “BAS Малий бізнес”;
  • “BAS Управління торгівлею”;
  • “BAS Бухгалтерія ПРОФ”;
  • “BAS Бухгалтерія КОРП”.

Системи лінійки BAS як альтернатива сиистемам автоматизації для малого бізнесу

“BAS Малий бізнес”

Програмний продукт, що розроблений для невеликих підприємств. Дозволяє автоматизувати основні аспекти діяльності – облік, аналіз, планування і контроль. Підходить для організацій, що займаються торгівлею, виробництвом, послугами, проектними роботами.

Прикладне рішення відрізняється легким налаштуванням. Це дозволяє швидко приступити до роботи і значно спростити її. Система передбачає формування необхідних документів. Всі дані зберігаються в єдиній базі. Доступ до програми цілодобовий. Також можна працювати з будь-якої точки світу.

Конфігурація дозволяє управляти продажами, складом, фінансами, персоналом. В системі відсутня можливість вести бухгалтерський і податковий облік. Для цього розробниками передбачена можливість інтеграції з “BAS Бухгалтерія”. Більше дізнатися про програму “BAS Малий бізнес” можете за посиланням→

"BAS Малий бізнес"

Докладніше про програму

“BAS Управління торгівлею”

Система дозволяє оптимізувати діяльність торгового підприємства. Доступна інформація, яка відображає поточний стан організації. Таким чином Ви оперативно реагуєте на різні події і приймаєте оптимальні управлінські рішення.

За допомогою конфігурації здійснюється управління закупівлями, реалізацією, складом, фінансами. Передбачені формування необхідної документації, визначення правил продажів, організація структури зберігання. Програма дозволяє проводити планування торгівлі. План продажів може фіксуватися в рамках поставлених періодів – тиждень, місяць і т.д.

В системі автоматизації відсутня можливість вести бухгалтерський і податковий облік. Для вирішення цього завдання доступна інтеграція з “BAS Бухгалтерія”. Детально ознайомитися з “BAS Управління торгівлею” можна у нас на сайті.

“BAS Бухгалтерія ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія КОРП”

Дані програми дозволяють вирішувати всі завдання, що стоять перед бухгалтерською службою. Конфігурації можна використовувати незалежно від сфери комерційної діяльності. Залежно від потреб Вашої організації кожним з прикладних рішень можна користуватися самостійно або в інтеграції з зазначеними вище програмами.

Різниця між системами полягає в розширених функціональних можливостях “BAS Бухгалтерія КОРП” в рамках управління персоналом і розрахунку заробітної плати. У нас на сайті також можна більше дізнатися про “BAS Бухгалтерія ПРОФ” і про відмінності між конфігураціями.

"BAS Бухгалтерія"

Докладніше про програму

Чи варто використовувати програми BAS замість аналогів систем автоматизації для малого бізнесу?

Системи лінійки BAS дозволяють оптимізувати діяльність невеликих підприємств і підвищити їх прибутковість. З їх допомогою можна автоматизувати основні бізнес-процеси Вашої організації. Також програми дають можливість уникнути непередбачених витрат, оскільки діяльність ведеться в рамках законодавства України. Яке прикладне рішення вибрати залежить від потреб Вашого бізнесу.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання і допоможемо підібрати оптимальну систему!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання