fbpx

1С:Підприємство для малого бізнесу

1s-dlya-malogo-biznesa

Необхідно відразу сказати, що програмного продукту з такою назвою немає. У статті ми розглянемо, які системи можна використовувати в якості альтернативи 1С:Підприємство для малого бізнесу.

Автоматизація – потрібний процес для розвитку підприємства. З його допомогою підвищується ефективність діяльності, спрощується виконання рутинних операцій. Всі необхідні процеси здійснюються в рамках поточного законодавства. При цьому потрібно вибрати систему, яка буде максимально підходити Вашій організації.

Як ми і говорили 1С:Підприємство для малого бізнесу не існує, тому ми рекомендуємо використовувати такі програмні продукти:

 • BAS Малий бізнес;
 • BAS Управління торгівлею;
 • BAS Бухгалтерія ПРОФ;
 • BAS Бухгалтерія КОРП.

Системи лінійки BAS як альтернатива 1С:Підприємство для малого бізнесу

BAS Малий бізнес

Програмний продукт, що розроблений для невеликих підприємств. Дозволяє автоматизувати основні аспекти діяльності – облік, аналіз, планування і контроль. Підходить для організацій, що займаються торгівлею, виробництвом, послугами, проектними роботами.

Прикладне рішення відрізняється легким налаштуванням. Це дозволяє швидко приступити до роботи і значно спростити її. Система передбачає формування необхідних документів. Всі дані зберігаються в єдиній базі. Доступ до програми цілодобовий. Також можна працювати з будь-якої точки світу.

Конфігурація дозволяє управляти продажами, складом, фінансами, персоналом. В системі відсутня можливість вести бухгалтерський і податковий облік. Для цього розробниками передбачена можливість інтеграції з BAS Бухгалтерія. Більше дізнатися про програму BAS Малий бізнес можете тут.

BAS Управління торгівлею

Система дозволяє оптимізувати діяльність торгового підприємства. Доступна інформація, яка відображає поточний стан організації. Таким чином Ви оперативно реагуєте на різні події і приймаєте оптимальні управлінські рішення.

За допомогою конфігурації здійснюється управління закупівлями, реалізацією, складом, фінансами. Передбачені формування необхідної документації, визначення правил продажів, організація структури зберігання. Програма дозволяє проводити планування торгівлі. План продажів може фіксуватися в рамках поставлених періодів – тиждень, місяць і т.д.

В системі автоматизації відсутня можливість вести бухгалтерський і податковий облік. Для вирішення цього завдання доступна інтеграція з BAS Бухгалтерія. Детально ознайомитися з BAS Управління торгівлею можна у нас на сайті.

BAS Бухгалтерія ПРОФ і BAS Бухгалтерія КОРП

Дані програми дозволяють вирішувати всі завдання, що стоять перед бухгалтерською службою. Конфігурації можна використовувати незалежно від сфери комерційної діяльності. Залежно від потреб Вашої організації кожним з прикладних рішень можна користуватися самостійно або в інтеграції з зазначеними вище програмами.

Різниця між системами полягає в розширених функціональних можливостях BAS Бухгалтерія КОРП в рамках управління персоналом і розрахунку заробітної плати. У нас на сайті також можна більше дізнатися про BAS Бухгалтерія ПРОФ і про відмінності між конфігураціями.

Чи варто використовувати програми BAS замість 1С:Підприємство для малого бізнесу?

Системи лінійки BAS дозволяють оптимізувати діяльність невеликих підприємств і підвищити їх прибутковість. З їх допомогою можна автоматизувати основні бізнес-процеси Вашої організації. Також програми дають можливість уникнути непередбачених витрат, оскільки діяльність ведеться в рамках законодавства України. Яке прикладне рішення вибрати залежить від потреб Вашого бізнесу.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання і допоможемо підібрати оптимальну систему!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит