Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Програми для хлібозаводу та пекарні

Виробництво та сервіс вищого рівня вимагає не тільки професійного персоналу, а й якісного програмного забезпечення. Чому? Системи автоматизації бізнесу розроблені з метою оптимізації різних процесів на підприємстві. Програми BAS для хлібозаводу та пекарні – інструмент організації діяльності, підвищення її ефективності та продуктивності.

У статті ми розглянемо забезпечення, які задовольнять потреби малого, середнього та великого бізнесу. Залежно від масштабів Вашої організації зростає складність управління. На великому хлібозаводі контролювати виробництво без програми може бути досить важко. Необхідно організувати роботу персоналу, планувати і проводити закупівлі, стежити за терміном придатності сировини, виконанням плану та якістю готової продукції.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Що стосується пекарні, масштаби, звичайно менше, проте, також контролюються запаси, робота співробітників, продуктивність і торгівля. Програмне забезпечення дозволяє працювати з торговим обладнанням. Фіксувати кількість продажів, надходження грошових коштів, вести бухгалтерський та податковий облік. Далі розглянемо системи, які можуть допомогти Вам у веденні бізнесу.

Які програми BAS підійдуть для хлібозаводу та пекарні?

Для великого підприємства – “BAS ERP”

Конфігурація дозволяє контролювати фінансовий стан компанії. Фіксуються витрати і прибуток. В системі передбачені еквайрингові операції розрахунків з банком. Відстежується кожен етап надходження грошових коштів на банківський рахунок. Для оптимального розподілу коштів реалізовано управління бюджетуванням. Існують різноманітні інструменти автоматичного розрахунку статей бюджету, за допомогою яких розшифровка до вихідних даних розрахунків. Для кожної з них можна застосовувати до 6 довільних аналітик. Програма зберігає історію змін статей.

Підсистема управління виробництвом дозволяє знизити обумовленість якості планування точністю даних. Тобто, Ви можете сформувати виробничі плани навіть без точних часових нормативів для кожної операції. Формувати їх можна з деталізацією до години, дні, місяці і т.д. Передбачено управління персоналом та розрахунок заробітної плати. Відображається персональна інформація про співробітників, їх зайнятість, формується штатний розпис. Ви можете аналізувати ефективність працівників для виплати винагороди, розраховувати зарплату, враховуючи різні схеми оплати праці.

Реалізовано управління продажами. Складається графік оплати клієнтом замовлення. При цьому можливо планування виручки по днях. Конфігурація дозволяє контролювати, чи дотримується покупець термінів оплати і зафіксувати заборгованість. Також система дає можливість управляти складом. Завдяки алгоритмам забезпечення запаси розміщуються оптимально і автоматично. Ви можете задати різноманітні схеми розміщення продукції. Програма дозволяє вести повноцінний бухгалтерський та податковий облік.

Для малого та середнього бізнесу – BAS Комплексне управління підприємством

“BAS КУП” – система дозволяє контролювати всі аспекти діяльності підприємства. Передбачено управління фінансами, формується різноманітна звітність, контролюються грошові потоки. Дана опція дає можливість моніторити фінансовий стан бізнесу та приймати оптимальні рішення. У програмі присутні необхідні інструменти для ведення бухгалтерського та податкового обліку відповідно до законодавства України.

Доступна опція управління продажами. Оцінюється ефективність торгівлі, її стан, також передбачено прогнозування продажів. Програма дозволяє налаштувати робоче місце касира та вести торгівлю через контрольно-касову машину. Вона може працювати в режимі фіскального реєстратора і Offline. В такому ж режимі Ви можете користуватися вагами і друкувати етикетки. Або використовувати електронні ваги в режимі Online.

В арсеналі програми функція управління складом. Вона дозволяє оптимізувати зберігання сировини, контролювати його терміни придатності та проводити закупівлі, коли це необхідно, що дозволяє не допускати зайвих витрат.

Програма не передбачає ведення бухгалтерського та податкового обліку. Для цього можлива інтеграція з “BAS Бухгалтерія”.

"BAS КУП"

Докладніше про програму

Програми BAS для хлібозаводу та пекарні - ваш інструмент оптимізації бізнесу

Системи автоматизації допоможуть підвищити ефективність діяльності незалежно від масштабів підприємства. Вони допомагають швидко аналізувати стан справ і приймати оптимальні управлінські рішення. Ви оцінюєте потребу в сировині та проводите раціональні закупівлі без зайвих витрат. Також аналізуєте який товар користується попитом, плануєте продажі та розраховуєте вартість продукції.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання