Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Програми для бюджетних організацій

Відразу обмовимося, що системи автоматизації з такою назвою не існує. У статті ми розглянемо, чи можна використовувати системи автоматизації для бюджетних організацій, а якщо ні, то яка альтернатива.

Автоматизація необхідний процес, з його допомогою оптимізуються бізнес-процеси підприємства. Облік ведеться коректно і рамках законодавства. Тому для бюджетних організацій необхідно вибрати відповідне програмне забезпечення. Внаслідок змін в законодавстві України користуватися системами автоматизації установам з бюджетним планом рахунків заборонено.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Але існує прикладне рішення, яке може замінити програмні продукти даної лінійки. В Україні існує система автоматизації UA – Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ. Далі ми докладно розглянемо ніж вона буде корисна для таких підприємств.

Доцільно використовувати UA - Бюджет замість систем автоматизації для бюджетних організацій?

Система підходить для автоматизації бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, розрахунку заробітної плати і формування обов’язкової звітності підприємств, що фінансуються державою, обласним або місцевим бюджетом. Програмний продукт призначений для органів державної влади, установ культури, науки і освіти.

При розробці конфігурації враховувалися всі вимоги і положення законодавства України. Система передбачає стандартну методологію обліку бюджетних організацій. Таким чином формування необхідної документації відбувається коректно, що знижує ймовірність непередбачених витрат.

Функціональні можливості програми дозволяють вести кадровий облік і розраховувати заробітну плату. Розрахунок проводиться в рамках джерел фінансування і КЕКВ. Здійснюється калькуляція податків і внесків на фонд оплати праці. Системою передбачає можливість аналізу кадрового складу. Таким чином оптимізується процес розрахунку і формування штату необхідних фахівців.

У конфігурації доступний облік грошових коштів. Здійснюється формування необхідної документації, фіксація фінансових зобов’язань, валютний облік. За допомогою програми реєструються всі проведені операції. Таким чином підвищується контроль над рухом грошових коштів і виконанням фінансових зобов’язань.

UA - Бюджет - хороша альтернатива системам автоматизації для бюджетних організацій

Законодавство України забороняє використовувати системи автоматизації для бюджетних організацій. Тому для таких підприємств розробили спеціальних програмний продукт – UA – Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ. З його допомогою оптимізується діяльність організації, підвищується контроль використання бюджетних коштів, всі операції проводяться в рамках правового поля.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації лінійки BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання