fbpx

1С:Підприємство Бухгалтерія для туризму

1s-buhgalteriya-dlya-turizma

У цій статті розглянемо, чи підходить програма 1С:Підприємство Бухгалтерія для туризму. На ринку існує багато програмного забезпечення. Часом, вибрати відповідне виявляється складним завданням.

Як і будь-який інший вид комерційної діяльності, туристичний бізнес також потребує автоматизації. Різні тури, безліч клієнтів, рахунки та інша документація потребує структурування. Також необхідна можливість максимально швидко знайти дані кожного клієнта.

Для туризму програма 1С:Підприємство Бухгалтерія може стати інструментом підвищення продуктивності діяльності. За рахунок використання конфігурації Ви прискорите виконання рутинних завдань, співробітники будуть виконувати більше операцій. Також програма дозволить знизити кількість помилок, тому ефективність роботи буде зростати.

Конфігурація 1С:Підприємство Бухгалтерія для туризму

Прикладне рішення направлено на широкий спектр завдань. Функціональні можливості системи дозволяють проводити облік податкового і бухгалтерського характеру відповідно до законодавства України. Дана опція дозволяє уникнути різних штрафів, тобто непередбачених витрат.

Програма підтримує різні системи оподаткування, а саме:

 • Податок на прибуток і на додану вартість;
 • Податок на прибуток без податку на додану вартість;
 • Єдиний податок і податок на додану вартість;
 • Єдиний податок без податку на додану вартість;
 • Єдиний податок для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб.

В рамках ведення туристичної діяльності 1С:Підприємство Бухгалтерія дозволяє формувати всі необхідні податкові документи, такі як накладні, додатки до них і т.д. Доступна можливість складати бухгалтерські та регламентовані звіти. За рахунок чого можна аналізувати діяльність, швидко реагувати на проблеми та усувати їх, подавати необхідні, а також коректно оформлені документи.

Звдяки програмному забезпеченню Ви можете контролювати витрати організації. Зможете відслідковувати статті витрат і при необхідності коригувати їх. Передбачено облік розрахунків у валюті, руху готівкових та безготівкових коштів, формування касової книги.

За допомогою даної системи автоматизації бізнесу можна вести кадровий облік Опція дає можливість контролювати рух персоналу, проводити розрахунок заробітної плати, її виплату, формувати необхідну документацію.

1С:Підприємство Бухгалтерія  – інструмент оптимізації діяльності туристичної фірми

Система автоматизації дозволяє проводити взаєморозрахунки з клієнтами і контролювати їх. У будь-який час Вам доступна інформація про рух грошових коштів, про виконання договорів, інформація, на якому етапі роботи виникли труднощі. Ви зможете не тільки тримати руку на пульсі бізнесу, а й приймати оптимальні управлінські рішення. Завдяки програмному продукту 1С:Підприємство Бухгалтерія діяльність туристичної фірми вийде на новий рівень.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит