fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління готелем для України

1с-готель

Система управління готелем вимагає високої точності. Весь облік необхідно зробити максимально автоматизованим і зручним, щоб у будь-який момент отримати доступ до абсолютно будь-якої звітності. Автоматизація готелю дозволяє не тільки спростити роботу співробітників, але і зробити її більш ефективною. Крім цього програма для готелів є сучасним і максимально точним інструментом для аналізу всіх фінансових і нефінансових показників. Ви в будь-який момент можете проаналізувати як повну картину бізнесу, так і її окремі фрагменти. Своєчасні коригування дозволяють бізнесу розвиватися і розширюватися.

Програма 1С:Підприємство Управління готелем для України підходить для:

 • Одного невеликого готелю або великої мережі
 • Гостьових будинків
 • Пансіонатів
 • Санаторіїв
 • 1С:Підприємство Управління готелем для України стане незамінним помічником для різних будинків відпочинку і т.д.

Сучасні конфігурації програмного забезпечення дозволяють організувати робочі місця для різних співробітників, в залежності від вашого бізнесу. А саме: для адміністраторів, комірників, менеджерів конференц-залів і т.д. на вашу вимогу.

Управління готелем разом з 1С:Підприємство створено для будь-якого бізнесу готельного профілю і є на сьогоднішній день кращою програмою. При установці і впровадженні програмного забезпечення враховуються всі аспекти вашого бізнесу. В одній базі ви зможете вести кілька форм власності, створювати всю необхідну звітність, аналізувати її і контролювати всі показники. Крім того, вам не знадобиться інструкція 1С:Підприємство Управління готелем для України , тому що наші співробітники проводять навчання.

Програма 1С:Підприємство Управління готелем для України дозволяє швидко друкувати рахунки для гостей, бронювати для них номера в один клік, вести фінансовий облік і багато іншого.

Ціна програми 1С:Підприємство Управління готелем для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Управління готелем для України”Уточнюйте

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит